PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663303}
7,6 837
ocen
7,6 10 1 837

Top Gear Apocalypse
powrót do forum filmu Top Gear Apocalypse
taniss11

Wg mnie jak każdy odcinek. Znów odpowiadają na "arcyważne pytania" motoryzacyjne, tym razem jeśli chodzi o apokalipse. Fajny film

taniss11

Właśnie obejrzałem. Jak zwykle specyficzny brytyjski humor. Warto obejrzeć, bo zawsze dowiaduje się czegoś nowego.

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 6
taniss11

Jestem wielkim fanem TG, ale szczerze mówiąc się trochę zawiodłem. Sceny nieco naciągane i momentami nudnawe, scenariusz nie porywa.

ale_wino

Ogólnie pełnometrażowe Top Geary są nudne. Zasypiam na prawie każdym. Natomiast serial mogę oglądać w kółko ze względu na różnorodność każdego odcinka.

perun_6

Jestem ciekaw, dlaczego nie ma ogólnego tematu o serialu Top Gear.

NexaT

Poruszałem już ten temat. Nie ma i nie będzie, ponieważ jest to serial telewizyjny. A wg. moderatorów Filmwebu, taki serial telewizyjny tvn-owski jak Alfabet Mafii to już nie jest.

http://www.filmweb.pl/serial/Alfabet+mafii-2004-125275

Może temu, że Alfabet Mafii to dokument, a Top Gear to rozrywkowy.

perun_6

To nie chodzi o to czy coś jest serialem czy nie tylko czy coś jest programem telewizyjnym. Tak samo nie ma Faktów, Zakupu kontrolowanego i innych tego typu rzeczy na Filmwebie.

tajniak2

Odgrzewam
Fakty to jednak nie to samo co Top Gear. Stronka miałaby popularność, a o to chyba chodzi. Filmweb zyskałby zapewne kilku forumowiczów, takie sobie polskie koło tgfansite.com ma ponad 80k użytkowników.
No szkoda, skoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones