PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671416}

Top Gear: Najgorszy samochód w historii

Top Gear: The Worst Car In The History Of The World
7,9 5 527
ocen
7,9 10 1 5527
Top Gear: Najgorszy samochód w historii
powrót do forum filmu Top Gear: Najgorszy samochód w historii

Witam! tak wiem, że temat jest o filmie ale mnie ciekawi czy kogoś zainteresował fakt czemu w bazie filmwebu nie ma żadnej wzmianki o tym serialu? Już rozpoczął sie 19 sezon, ja wysłałem już 3 prośby o dodanie tej pozycji do seriali ale nadal nic... trochę todziwne według mnie, dlaczego osoby weryfikujące nie akcteptują kontrybucji TG?
pozdrawiam

conradez

U mnie to samo, ja także wysłałem ostatnio propozycję dodania tej pozycji i z chęcią bym ten serial zredagował ;p Przydałby się w bazie filmweba.

Martino1989

no dokładnie! odcinków wraz z odcinkami specjalnymi jest cała masa, gościnnie występuje wiele aktorów wielkiego ekranu, ciekawostek do zamieszczania też cała masa i fajnie było by tylko wszystko zawrzeć w jednym miejscu, niby jest o tym wszystkim na wikipedii ale od czego jest ten portal???

conradez

Bo to jest program telewizyjny a nie serial.

1992kamil

no to niech łaskawie dodadzą opcję dołączania programów telewizyjnych do bazy
Top Gear jako program (uściślijmy) motoryzacyjny ma większą popularność od sporej liczby seriali bardziej lub mniej głupkowatych...

conradez

Tak również jestem za Oglądałem właśnie 1 odcinek 16 serii pomyślałem że mega super ocenie na filmwebie a tu nic nie ma dla mnie to wielka klasyka w programach nie tylko motoryzacyjnych ale po części komediowo przygodowo historycznych z racji wielorakiej różnorodnej i bogatej zawartości każdego sezonu .

1992kamil

W takim razie czemu Alfabet Mafii jest w bazie filmwebu ? Jest to serial dokumentalny telewizyjny podobnie jak Top Gear.

perun_6

Top Gear to program telewizyjny. Filmweb to portal, na którym znajdują się filmy i seriale. Jeśli miałoby tu być Top Gear, to musiałoby tu również znaleźć się miejsce dla Automaniaka, Zakupu kontrolowanego, Piątego biegu, Szymon Majewski Show itp. itd.

1992kamil

Zgadza się. Ameryki nie odkryłeś.

W takim razie co tu robią gry komputerowe ? Chyba bliżej Top Gear do filmów i seriali niż gierce na peceta.

perun_6

Jak widać Filmweb dodał do swojej bazy ocenianie gier. Taki inny rozdział:)

Kiedyś też założyłem taki temat i jedna osoba mi odpisała, że kiedy chciała dodać serię TG to jej odpowiedzieli, że jest to program telewizyjny i występują tam osoby gościnne, zaproszone.
Dość długie zdanie mi wyszło:) Tak czy siak FW jednak ma swoją granicę.
Najwidoczniej gdyby można było ocenić TG to i byłoby można oceniać wyżej wspomniane programy (Automaniak, Piąty bieg itp.)

lukasz12548

Ktoś się dawno temu wypowiadał, że wprowadzenie gier to chwyt czysto komercyjny, dlatego, że pojawiły się na głównej reklamy gier komputerowych. Każdy wie, że jest to biznes porównywalny z filmami (niejeden polski reżyser chciałby mieć budżet na film równy z budżetem nowego GTA).

Nie wiem ile w tym prawdy ale coś jest na rzeczy. Osobiście wolę portal gry-online jeśli już chcę poczytać czy coś wyszukać w tego typu rozrywce.

Wracając do Top Gear - wystarczy obejrzeć jeden odcinek, żeby wiedzieć, że kręcone jest to z większym rozmachem, budżetem, finezją i smakiem, niż większość polskich filmów fabularnych. Postawcie taki TG obok Zakupu Kontrolowanego ;)

ocenił(a) film na 8
1992kamil

jak są takie hiciory jak "Trudne sprawy" czy "Dlaczego ja" to ja nie wiem komu tu TG nie pasuje...

conradez

uwielbiam Top Gear :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones