PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671416}

Top Gear: Najgorszy samochód w historii

Top Gear: The Worst Car In The History Of The World
7,9 5 528
ocen
7,9 10 1 5528
Top Gear: Najgorszy samochód w historii
powrót do forum filmu Top Gear: Najgorszy samochód w historii

He He

ocenił(a) film na 9

Bardzo sie ciesze że wystąpił polski polonez <3 Ale głupie ze z stakiej strony :)

KodzioModzioPL

Innej strony nie ma jeśli chodzi o tą teczkę ;)

Siwy280987

A tu się mylisz, bo Polonez Truck praktycznie wybudował nam dom :D Wszystko było nim wożone. Co prawda kiedyś po zgaszeniu silnika odpadł tłumik :D Jednak sentyment ogromny pozostał, bo wyglądał źle, nie wymagał wkładu finansowego, jechał dobrze, woził dużo :) Tęsknię za tym samochodem. Zapomniałem dodać, że ten samochód jest baaardzo bezpieczny, nie szczędzili blachy.

mroziu1978

Mój wybudował Man ;)

ocenił(a) film na 9
Siwy280987

Ale tak czy owak polonez to piękne auto ;)

ocenił(a) film na 8
KodzioModzioPL

Piękne czy nie piękne - rzecz gustu :) Mi się wybitnie nie podoba i chociaż to odłamek polskiej motoryzacji - myślę, że w 100% zasłużył na miano jednego z najgorszych aut w historii :):)

KodzioModzioPL

NIe. Nawet nie wmawiaj sobie że ten samochód może być piękny od jakiejś strony. Jest tak ochydny jak Polskie miasta obecnie. Obrzydliwy, depresyjny, wadliwy, smutny i tani samochód dla ludzi nie nawidzących swojego życia i topiących swoje smutki w alkoholu. Jeżeli tak miała wyglądać Polska motoryzacja to jestem dumny że Polacy są na tyle mąrdzy że zaprzestali produkcji...
Wierz mi - kocham samochody i motoryzację... i cenię Polskie rzeczy których praktycznie nie ma - ale to auto - podobnie jak fiat 125, 126 itd. to po prostu złomy! Wyjeżdżając w trasę marzysz żeby się to gówno nie zepsuło i nie zrujnowało Ci wyjazdu... chyba nie o to chodzi!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones