PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31793}

To wspaniałe życie

It's a Wonderful Life
8,1 25 611
ocen
8,1 10 1 25611
8,0 25
ocen krytyków
To wspaniałe życie
powrót do forum filmu To wspaniałe życie

Taka żona to skarb :)

ocenił(a) film na 8

A ja chciałbym podkreślić, że takich kobiet, jaką miał główny bohater za żonę, już praktycznie nie ma. Troskliwa, zawsze była u jego boku, aby wspomóc swego męża. To wspaniałe.

ocenił(a) film na 10
zjeb

Klasyczna, amerykanska ;)

ocenił(a) film na 8
zjeb

Prawda!

zjeb

Są. Moja żona jest mało że skarbem, ale przede wszystkim największym moim przyjacielem.
Wielu mężów nie ma tego szczęścia, może nie zasługują na nie.

zjeb

Moja żona jest taka, choć nie zawsze to doceniałem. Pozdrawiam Cię , Hanusiu.

ocenił(a) film na 8
zjeb

Tak, teraz jest mrowie osób płci żeńskiej ale kobietę w tym tłumie trudno znaleźć - wymierający gatunek...

kotek38

Prawda jest taka, że takie kobiety istnieją tylko niekoniecznie trafiają na kogoś kto umie to docenić.

ocenił(a) film na 7
zjeb

Nieprawda, takie kobiety istnieja tylko przeważnie są mało urodziwe. Im kobieta ładniejsza tym jej charakter jest gorszy. Ma to zwiazek z tym ze ładne dziewczyny maja od poczatku za duze zainteresowanie ze strony swiata a co za tym idzie nierealne oczekiwania. Z resztą życiorys głownej aktorki tego filmu potwierdza tylko tę regułe

użytkownik usunięty
monaker

Dlaczego potwierdza regułę ?  Z tego co czytałam to Donna wydaje się, że nie  była tylko piękną kobietą ale i mądrą

ocenił(a) film na 9
zjeb

Cudowna była w tym filmie :)

ocenił(a) film na 9
zjeb

Żona do pozazdroszczenia. Ale i mąż - dobry człowiek, dbający o rodzinę i o innych wokół. Takich mężczyzn też pewnie niełatwo znaleźć.

beatka1613

teraz to na rynku są same wytapetowane blachary w dziurawych dzinsach wpaczone w smartfona jak w słup soli .....

ocenił(a) film na 9
konradek007

konradek007 nie odnajduję się w Twoim opisie ;p
Nie ma co marudzić i uogólniać. Na pewno można znaleźć i wartościowe kobiety, i wartościowych mężczyzn.

ocenił(a) film na 10
zjeb

"-Dlaczego za mnie wyszłaś ?
-Bo nie chciałam zostać starą panną . "
:-)

ocenił(a) film na 9
zjeb

Tylko że takie żony już dawno przeminęły z wiatrem

ocenił(a) film na 7
zjeb

Hmmmm a ja odnoszę wrażenie, że właśnie jeśli ktoś taki jednak istnieje, to przyciąga samych dupków, którzy w ogóle nie potrafią tego docenić. Po 5, 10 lub 2 latach związku, gdy jednak kobieta nie ma już siły być w patologii i z takimi zrywa, bo zbyt ją wyniszczyli i ekstremalnie krzywdzili latami, to oni się uświadamiają magicznie co mieli i co stracili i przez kolejne całe lata po zerwaniu nie dają babce spokoju - czasem 'prośbą' a czasem groźbą... Poza tym nie pomyślałeś, że takie kobiety mogą nie chodzić typowo na randki, bo każdy związek wynikał z przyjaźni/kolegowania się a nie z typowego podrywu... Ogólnie, zważywszy na moje doświadczenia to ja z kolei odnoszę wrażenie, iż 99% zarówno kobiet jak i mężczyzn nie zasługują na kogoś porządnego jeśli im się trafi, a ten dobry człowiek albo trwa w wyniszczającym związku, albo, jeśli się z niego wyrwie to wcale nie pali się mu, aby szukać kogoś nowego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones