PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32051}
5,7 50 583
oceny
5,7 10 1 50583
4,0 10
ocen krytyków
To nie jest kolejna komedia dla kretynów
powrót do forum filmu To nie jest kolejna komedia dla kretynów

To pytanie towarzyszyło mi przez cały czas trwania filmu...

ocenił(a) film na 9
maryska_wieczorek

dla ludzi wyluzowanych,którzy lubią się pośmiać...

ocenił(a) film na 5
Znawca kina

Jestem wyluzowana, ale uważam że ta parodia była bardzo nieudana, wręcz drętwa. Jestem osobą na tym forum wręcz posądzaną o to, że śmieszy mnie wszystko. Jak widać nie. "Totalny kataklizm" był durny, czasem obrzydliwy, ale czasem można było się pośmiać, a przy tej komedii błagałam o chociaż jedną scenę żebym chociaż się uśmiechnęła i się nie doczekałam.

ocenił(a) film na 9
maryska_wieczorek

a dla mnie non stop były jaja i niezłe teksty,cały czas się śmiałem.Pamiętam,że 10 lat temu oglądałem ten film kilka razy i teraz po 10 latach postanowiłem go sobie przypomnieć i zobaczyć czy nie zmieniło mi się przez ten czas poczucie humoru,czy nie zdziadziałem i nie stetryczałem i okazało się,że na szczęście nie.Film śmieszy mnie prawie tak samo jak kiedyś.Może to prawie spowodowane jest tym,że teraz oglądałem film na Polsacie a kiedyś oglądałem na HBO i tam był dużo lepszy lektor.
"Totalny kataklizm" jeszcze nie widziałem ale ostatnio oglądałem "Komedie romantyczną" i się zawiodłem.

ocenił(a) film na 10
Znawca kina

HBO puszczało z czerwonym znaczkiem ale to były czasy kiedy większość takiego typu komedii leciało dozwolonych od 18 lat.

maryska_wieczorek

Dla ciebie, Marysiu.

ocenił(a) film na 3
maryska_wieczorek

Dla niewymagającego widza, mówiąc dylomatycznie.

ocenił(a) film na 8
Sony_West

Ojejku, jak sie nie podoba do wracaj do tych smetnych nudnych polskich filmow - Not another teen movie to juz klasyka komedii, tak jak American Pie czy Scary Movie!

ocenił(a) film na 3
isild_b

Masz jakiś problem z tym, ze ktoś ma własne zdanie o filmie? Dorośnij.

ocenił(a) film na 8
Sony_West

Sorry, nie kazdy jest wylenialym smokiem z brakiem dystansu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones