PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651862}

Titanic 100: zagadka rozwiązana

Titanic at 100: Mystery Solved
6,8 112
ocen
6,8 10 1 112
Titanic 100: zagadka rozwiązana
powrót do forum filmu Titanic 100: zagadka rozwiązana

premiera filmu byla dzisiaj na History Channel o 21.00

lisafreemont

mozna prosic o ocene? bo niemam niestety tego programu ;/ a bardzo ciekawa bylam tego dokumentu.

netya

http://www.youtube.com/watch?v=X_kDaXuZQN0
to tylko zwiastun niestety.Miejmy nadzieję, że ktos wrzuci cały film już niedługo.Widziałam już kilka dokumentów o „Titanicu” i pewne informacje siłą rzeczy się powtarzają.W tym filmie przedstawiono pracę ekspedycji (bardzo kosztowną),przeprowadzano eksperymenty i po raz pierwszy od 1985roku ,zlokalizowano wszystkie cześci statku rozrzucone na dnie oceanu.Zaprzeczono też hipotezie, jakoby wina leżała po stronie konstruktorów czy jakosci materiału,co czesto powtarzono w innych dokumentach.Waham się pomiędzy oceną 7 a 8,może musiałabym to zobaczyć jeszcze raz,co pewnie i tak zrobię bo ten temat bardzo mnie interesuje.Mam nadzieję że mój komentarz troche rozjaśnił Ci sytuację.Pozdrawiam:)

lisafreemont

dziekuje bardzo, wyglada na to ze jest troche ciekawych rzeczy w tym dokumencie , a czego nie ma w innych. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones