PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230383}
8,0 93
oceny
8,0 10 1 93

Time Share
powrót do forum filmu Time Share

Ten film jeszcze nie wyszedł a już ma 19 głosów. Dzieci neo przejęły forum :)

loc_dog

Dzieci neostrady rosną w siłę ;) Ale my za to nie gorsi SPAMerzy ;)

ocenił(a) film na 10
aniolek1234

ja to oceniłem bo wydsje mi się że będzie fajny bo Cage i Smith dobrzy aktorzy

GhoostMan

GhoostMan idz się leczyć.

BRAK_UZYTKOWNIKA

i to szybko!

Mnih

GhoostMan zgadazam sie z toba pod jednym wzgledem to dobrzy aktorzy i film moze byc swietny ale filmu jeszcze nie ma wiec nie ma po co go oceniac

Czaki92

Mało było beznadziejnych filmów w których grali dobrzy aktorzy?

mateusztereska

kto mówi że film bedzie beznadziejny?? nie wiem jak można oceniac film którego sie nie widziało. ći tórzy tak robią dla mnie są debilami

M_divine

powinni do recept dodawać takie małe aparaciki, które przypominałyby żeby wziąć tabletki, bo inaczej wchodzą tacy lunatycy na filmweb'a i głosują za czymś co im się przyśniło

M_divine

Nie oceniam filmu, tylko mówię, że to czy aktorzy są dobrzy czy nie, nie przesądza o jakości filmu.

mateusztereska

No racja:P ja tylko oceniłam na ile chce zobaczyć;] nie przepadam za nicolasem ,ale jak gra will to co innego;D wątpie żeby zagrał w jakiśm głupim filmie xP

KaMiLa96

Kamila - nie trzeba długo szukać - Hancock - bardzo durny film, aż dziw bierze ze taki aktor brał w nim udział, no chyba że dla niego liczą się tylko pieniądze a nie prestiż

mateo369

No wiesz nie każdemu sie podobał np tobie, ale mi tak;]

użytkownik usunięty
KaMiLa96

można wysłać maila do supportu filmweb aby możliwość oceniania pojawiła się dopiero po premierze filmu

mateo369

Jak jestes kretynem, to nie dziwie sie, ze ci sie nie podobal. Hancock to zajebisty film. Jeden z najlepszych filmow Willa :)

BRAK_UZYTKOWNIKA

Bitch, please !!!

GhoostMan

"ja to oceniłem bo wydsje mi się że będzie fajny bo Cage i Smith dobrzy aktorzy"

o ja nie mogę! ten komentarz to hit! dosłownie mnie wbił w ziemię XP

loc_dog

oooo słodziutko
Ale jakaś słaba ta sprzeczka.

loc_dog

Oceniając filmy których nie widzieliście obniżacie jakość i rzetelność strony. Proszę, myślcie i postępujcie logicznie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones