PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230383}
8,0 93
oceny
8,0 10 1 93

Time Share
powrót do forum filmu Time Share

Nicolas Cage i Will Smith to najlepsi aktorzy XXI wieku. Mogłabym całować ziemie, po której stąpają. Wszystkie filmy z ich udziałem, które powstały w osatnich latach, zasługują na miano arcydzieła. Dwóch geniuszy obok siebie - ten film musi być znakomity. Nie mogę się doczekać.

kingakrajewska

Rozłożyło mnie to na łopatki :) Całe szczęście XXI wiek trwa dopiero dekadę, więc poczekamy jeszcze z 90 lat na rozstrzygnięcie konkursu. Co do Smitha mogę przyznać w połowie rację, ale Cage?! Jest aktorem jednej miny.W każdym filmie ta sama mina...:)

kingakrajewska

Śmiem przypuszczać, że to tylko niewinny żart z Twojej strony, tak ? :)

wojciech_01

a ja zgadzam się w 100% z @kingakrajewska Will Smith i Nicolas Cage to 10/10 aktorzy i poza nimi szanuję jeszcze tylko Toma Cruise'a.

vega1337

To dopiero jest joke chyba padnę ;)

kingakrajewska

Tak, dokładnie zgadzam się z tym w 100%. Uwielbiam Willa Smitha i Nicolasa też!!! Nie mogę się doczekać!!!

kingakrajewska

co tu dużo mówić ...
również uważam ich za najlepszych aktorów tego wieku.

Ale filmów gdzie grają razem mogłoby być więcej ...

kingakrajewska

Will Smith to rzeczywiście ogromny talent troszkę jednak niedoceniony. Za rolę w filmie "7 Dusz" moim skromnym zdaniem powinien otrzymać Oscara ale z Nicolasem to pani troszkę pojechała. Wiele lat nie zagrał już porządnej roli dopiero ostatnie 2 filmy czyli "Kick Ass" i świetny "Zły Porucznik" pokazują że Nicky wraca do formy.

kingakrajewska

Will Smith jest genialny ;)

kingakrajewska

Nie mogę się zgodzić - gdyż tak jak i Cage nie jest aktorem jednej miny gdyż gra role tak zróżnicowane jak "Family Man" aż po "Con Air" "Miasto aniołów" czy "skarb narodów"... tak też Will Smith nie jest aż tak zróżnicowanym aktorem dlaczego ??: - niech ktoś mi wymieni choć jeden film w którym Will Smith nie odstawia swojej klasycznej sceny z biegiem... mimo to szanuję i cenię obu aktorów i są to zdecydowanie moi idole... i chyba właśnie ich filmów widziałem i mam w swojej kolekcji najwięcej. Ale nie rozumiem jak tak jak dalej ktoś tu napisał można lubić tych dwóch a też Toma Cruisa... :O

e_nygma

dlaczego tak krytykujecie Cage'a? w fimach "Pan życia i śmierci", 'Prognoza na życie' oraz 'Naciągacze' był niesamowity.. w porządku, te filmy miały swoją premierę parę lat temu i rzeczywiście ostatnie filmy, w których zagrał czyli np. Polowanie na czarownice, Piekielna Zemsta czy Zapowiedź są słabe, ale to chyba nie jego wina, tylko wina scenariuszy, takie role dostał i takie przyjął, widocznie nie mógł liczyć na kontrakty z wyższej półki jak np. tom hanks czy leonardo di caprio, matt damon

kingakrajewska

ale chyba coś się zmieniło :c

kingakrajewska

niby w opisie jest o nicholsie ale w obsadzie jest jakiś Peter Coffin

kingakrajewska

no tak, pewnie czegos nie zrozumialem

kingakrajewska

Will Smith jest moim ulubionym aktorem, lubię go za fajne kreacje filmowe, ale są lepsi aktorzy. Cage też jest w porządku. Odważne stwierdzenie;)

gyall

Po obejrzeniu najnowszych filmów z udziałem Cage'a, muszę poważnie zastanowić się nad swoją wypowiedzią z dnia 7 lutego 2010 roku......

kingakrajewska

Hahaha!:D Zdarza się i tak, ja z Willem obejrzałam mnóstwo, a z Cage jakoś nie:>

kingakrajewska

Jakby to powiedzialy dzisiejsze nastolatki?
OMG!
Hahahahaa

Pigmej_2

Dramat... trolololo OMG ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones