PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622564}

Thor: Mroczny świat

Thor: The Dark World
7,0 195 959
ocen
7,0 10 1 195959
5,5 29
ocen krytyków
Thor: Mroczny świat
powrót do forum filmu Thor: Mroczny świat

w finałowej scenie widzieliśmy rozmowę Thora z Odynem. Gdy Thor odchodzi, okazuje się, że na
tronie siedział Loki w przebraniu ich ojca.

Kevin Feige z Marvela twierdzi, że mają dobrze opracowany plan do czego to prowadzi i wiedzą, czy
Odyn jest żywy, czy nie. Alan Taylor, reżyser film natomiast potwierdza, że Odyn nie żyje, dlatego
Loki go udaje, lecz nie wyjawił kulisów jego śmierci. Wtóruje mu Anthony Hopkins, który mówi, że to
była jego ostatnia przygoda z uniwersum Marvela.

wort801

na stronie hatak jest z tej strony filmweb nie przyjmuje linku

ocenił(a) film na 5
wort801

http://www.comicbookmovie.com/fansites/movienewsandreviews/news/?a=89868

Hkjop

ok dzięki :)

ocenił(a) film na 9
wort801

http://marvelcomics.pl/news/index/id/22001/Tworcy-%22Thor:-Mroczny-swiat%22-kome ntuja-zakonczenie-filmu
trzymaj po Polsku, czyli jednak zginął szkoda

mateusi91

tylko mnie dziwi fakt że już o tym mówią

ocenił(a) film na 9
wort801

cieszę się że zginął, nie żebym go nie lubił ale to rozwiązanie bazdziej mi pasuje do lokiego

ocenił(a) film na 9
wort801

Jeśli znacie angielski to posłuchajcie oryginalnego materiału z którego to pochodzi:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=avgC6Y74jxg
Alen zacytowane w artykule słowa mówi o Lokim a nie o Odynie, a Hopkins zaczyna swoją wypowiedź od "Być może umarł..." Autorzy artykułu troszkę naciągnęli wypowiedzi z wywiadu, żeby było dramatycznie.
Poza tym w komiksach nawet jak ktoś umrze, zawsze znajdą sposób aby jakoś go do życia przywrócić, jeśli będzie taka potrzeba, więc spokojnie nic jeszcze nie wiadomo na pewno.

ocenił(a) film na 9
maryskac

Ja tam jakoś go nie lubiłem, Hopkins jakiś taki nijaki był do tej roli, a i ojciec Thora taki dziwny. Mi tylko szkoda jego matki.

maryskac

to dobrze odin powinien być w kolejnych częściach

ocenił(a) film na 8
wort801

Po raz kolejny Marvel dokonuje profanacji przecież Odyn mógł zginąć w bardziej epicki i efektowny sposób np walcząc z Thanosem lub kimś z jego sfery klęska jak za Mandaryna.

Itachi696

no niestety

Itachi696

Nikt oficjalnie nie potwierdził, że Odyn nie żyje. Dziennikarze dopowiedzieli to sobie sami. Informację co się z nim stało dostaniemy w Guardians of the Galaxy lub Avengers 2 i to jest jedyna oficjalna informacja od Kevina Feige.

ocenił(a) film na 8
HiddenStone

Tak tylko czemu Hopkins nie chcę już grać ponoć powiedział że Thor 2 to jego ostatnia przygoda z Marvelem.

ocenił(a) film na 9
Itachi696

To mogą być tylko plotki, jak to często bywa w takich sytuacjach. Downey Junior po każdym Iron Manie rzekomo żegna się z tą produkcja a jednak ciągle powraca :) Poza tym Odyna nie musi grać Hopkins, postać może powrócić w wykonaniu innego aktora - w tym hełmie, z broda i zasłoniętym jednym okiem, to w sumie i tak mało jego facjaty widać :)

Itachi696

Pierwsze słyszę O.o Możesz podać źródło skąd pochodzi ta wypowiedź, proszę?

ocenił(a) film na 8
HiddenStone

Źródło powinno być gdzieś tu ale nie jestem pewny na 100 % bo sprawdzam informacje na temat Marvela na wielu forach i stronach nawet na tych zagranicznych więc trudno mi powiedzieć gdzie dokładnie to wyczytałem pożyjemy to zobaczymy ile z tego było prawdy. Ja osobiście bym wolał żeby jeszcze zagrał Odyna bo jest dobry w tej roli.

ocenił(a) film na 9
wort801

Odyna powinien pożreć Fenrir jeżeli trzymamy się mitologii i zawartego w niej przebiegu Ragnaroka (czy jak to się odmienia), który też jest zawarty w tytule trzeciej części filmu o Thorze - "Thor: Ragnarok" (2017).

ocenił(a) film na 9
Avard

Nie wiem czy będą się trzymali mitologii... fajnie by było, ale Ragnarok w komiskach Marvela to klon Thora.

wort801

Jeśli uśmiercą Odyna w jakiś banalny, nieepicki sposób, to przysięgam- nie obejrzę już filmu z logo Marvela. Odyn jakby nie patrzeć, jest w ścisłej czołówce jeśli chodzi o potęgę postaci w uniwersum Marvela (walcząc z Hulkiem pewnie by się nawet nie spocił), więc powinni "zaserwować" mu godną i epicką śmierć podczas walki np. z Thanosem lub podczas Ragnaroku.

wort801

Moja teoria jest taka: kiedy strażnik/Loki przychodzi do Odyna ten załamuje sie (bo to w końcu jego przybrany syn) i idzie ...... Tam ginie. W Thorze 3 powinno to zostać wytłumaczone z kim walczył oraz gdzie poszedł, jak zginą. Jestem pewna że Loki go nie zabił. A jeśli to że aktor grający Odyna odmawia grania nie są plotki to ktoś go zastąpi lub wytłumaczenie będzie inne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones