PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622564}

Thor: Mroczny świat

Thor: The Dark World
7,0 195 959
ocen
7,0 10 1 195959
5,5 29
ocen krytyków
Thor: Mroczny świat
powrót do forum filmu Thor: Mroczny świat

Thor słabym ogniwem

ocenił(a) film na 5

Najsłabszym fragmentem uniwersum budowanego przez Marvela jest zdecydowanie Thor. I nie
chodzi tu nawet o samego głównego bohatera, który nie jest najgorszy, a wręcz fajnie się
komponuje z innymi Avengers, Loki też daje radę. Sęk w tym, że ta cała otoczka, Asgard, bogowie,
mroczne elfy etc pasują do kreowanego przez Marela świata jak wół do karety. No a przede
wszystkim, solowe filmy Thora są zwyczajnie słabe. Pierwszy był tragiczny, ten czasem trzyma
poziom, ale generalnie to słabizna, bo i scenariusze dziurawe jak ser szwajcarski i nie ma tu
specjalnie napięcia i jakieś to nieciekawe i sztuczne, do zapomnienia chwilę po seansie

ocenił(a) film na 8
goorn

Wiesz ze w Marvelu jest mnostwo planet i innych ras i kosmitow nie?

ocenił(a) film na 5
goorn

Inaczej tego nie mogli pokazać a Thor to jeszcze pikuś przy innych którzy jeszcze nie mają ekranizacji filmowej ....

ocenił(a) film na 8
wort801

Tak tak,Thanos,Warlock i Infinity Watch i takie tam.A chyba szykuje się coś w tym temacie?W każdym razie,pierwszy film jakby bardziej mi się podobał,ten też jest niezły,tylko miałem wrażenie,że jakoś tak za szybko wszystko poszło,no i w ogóle,walczył praktycznie tylko Thor,bez całej ekipy,z pomocą ludzi oczywiście.Troszkę słabo pod tym względem.Loki to szuja i menda,ale fajnie,że jest,no i kocham ten humor w marvelowskich filmach (zawieszenie młota na wieszaku).Końcówka z Lokim niby przewidywalna,ale jednak troszkę mnie to zaskoczyło,no i gdzie się podział papa Odyn,skoro widzieliśmy syna marnotrawnego?A Thor z resztą bohaterów,np. w Avengers wypada dosyć dobrze i nie ma się co czepiać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones