PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252299}
2,9 31 415
ocen
2,9 10 1 31415
1,7 23
oceny krytyków
The Room
powrót do forum filmu The Room

...że jakiemukolwiek filmowi dam jedynkę z serduszkiem. :D

ocenił(a) film na 1
Jakub_Kosiarski

Plan 9 z kosmosu polecam - godne tej samej oceny :)

evvina

same here :D

ocenił(a) film na 1
evvina

Też tak myślałem do momentu, aż nie obejrzałem "pokoju"... ale tutaj została przełamana nie czwarta, a piąta ściana. Film pod każdym względem warty oceny 1/10 ogląda się dobrze i nie nuży nawet przez sekundę. Patałachy kręcące paradokumenty (które latają w naszej telewizji 24h na dobę) powinny obejrzeć ten film żeby się nauczyć jak to się robi... "in a few minutes b*tch" xD

ocenił(a) film na 1
Jakub_Kosiarski

What a story Mark

ocenił(a) film na 10
Jakub_Kosiarski

ja dałem 10, bo dla mnie ten film jest genialny pd względem absurdu xD I za to go kocham. Nie oceniam wykonania, bo ono jest złe. Gra aktorska jest po prostu żałosna, ale to czyni ten film wyjątkowo zabawną komedią. I pod tym względem dla mnie jest 10/10 :) Mam nadzieję, że rozumiecie, że nie chodzi o docenianie "jaki to super film", tylko "jaki to głupi film" i za tę głupiość daję 10 :D Jakbym oceniał wszystko poza humorem, to 1 murowana, albo i zero XD Ale uwielbiam go za to, że jest po prostu durny :D

Koyousetsu

Psujesz mu ocenę ;-(

ocenił(a) film na 10
leniwypizmak

Mam to gdzieś. Mi tam się film podoba, właśnie przez to jak głupi i słaby jest.

Jakub_Kosiarski

cha cha, chciałem napisać to samo, mam nie wiem czy dać mu 1 czy 10, inne oceny pośrednie nie wchodzą w grę. Film jest totalnym nieporozumieniem, ale ogląda go się świetnie.

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty
Jakub_Kosiarski

JEDYNKĘ? JA DAŁEM 10 Z SERDUSZKIEM I DOPISKIEM "GENIALNY" ;)

ocenił(a) film na 10
Jakub_Kosiarski

Z czystym sumieniem dałem 10-tkę i serduszko. The Room to film tak zły że stał się arcydziełem. Można go oglądać w nieskończoność. Każda rola to perełka najgorszego aktorstwa. Scenariusz to stek bzdur. Dialogi wołają o pomstę do nieba. I mimo tego (a może właśnie dlatego) film jest arcydziełem. Tommy postawił najgorszym na świecie aktorom poprzeczkę tak wysoko że nie sądzę aby w najbliższym czasie ktoś wzniósł się na takie wyżyny.

ocenił(a) film na 1
Jakub_Kosiarski

Obejrzyj "Birdemic". Zasługuje jeszcze bardziej na 1 z serduszkiem.

ocenił(a) film na 2
Jakub_Kosiarski

ja dałem dwójkę z serduszkiem <3

Jakub_Kosiarski

Ja zauważyłem, że to popularne wśród moich filmwebowych znajomych...
Tymczasem ja serduszka daję od 8/10, bo to oznacza, że mi się film podoba i go lubię, każdy film z serduszkiem chętnie obejrzę po raz kolejny, jeśli coś chciałem nagrodzić serduszkiem, a była ocena 7, to podciągałem na 7,6 i dawałem 8.

ocenił(a) film na 1
Jakub_Kosiarski

Czy tylko mi ten co grał Mike'a przypominał Andy Roddicka? :). Ooł hi Mark.

ocenił(a) film na 1
Jakub_Kosiarski

Ja to samo, 1 + serduszko !!! ♡ Mistrzostwo !

Jakub_Kosiarski

portos the movie polecam

rudejestwredne6

Dlatego wystawiliście 1 z serduszkiem? Co tam było takiego, że zasługiwało na 1 i jeszcze serce?:)

ocenił(a) film na 1
rudejestwredne6

dobry film o zyciu i milosci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones