PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874780}
4,3 134
oceny
4,3 10 1 134

The Retreat
powrót do forum filmu The Retreat

Jako fan kina LGBTI i osoba biseksualna lesbjiki pokazano silne męskie a gejów z nowu słabo w kazdym horrorze tak jest.

Podziękuj reżyserowi gejowi albo lepiej scenarzystce lesbijce, która była też producentką i być może dlatego słaby gej nie miał nic do gadania.

ocenił(a) film na 5
miarara

kino lgbti nie wiedziałem ku&wa że wcześniej oglądałem tylko kino hetero chleb też się już rozróżnia na homo i hetero ?

Czesio_hehe

Mnie nie pytaj, bo sie nie znam, ale moge w sumie odpowiedziec. Jak widzisz chyba rozróżnia sie i nawet na Netflixie obok gatunków dramat, komedia itd. jest lgbt.

użytkownik usunięty
miarara

Film średni ten horror kino LGBTI MAMY DOCZYNIENIA WTEDY KIEDY GŁOWNY BOHATER JEST LGBT przykład fialdalefi jego orjerntacja ma wplyw na fabułe bo kancleria adwokacka wyzuca go zpowdu jego orjetntacji a tu mamy ze osoby LGBTI i sa zabajani PRZEZ HOMOFOBÓW DLATEGO KINO JEST STAREOTYPWE LESBJKA LAME SOBIE KCUK INWYDOSAJE RECE Z KAJDANEK BIERZE BRON A GEJE SA POKAZNANI SLABLO JAKO KRZYKACZE KTORZY CZEKAJA NA NA NIE UCHRONA ŚMIERĆ

No tak, każdy kto uważa geja czy lesbijkę za nienormalność jest homofobem. Natura również, bo przecież jednemu dała członka z jądrami, a drugiemu waginę z jajnikami i macicą. Szkoda z wami wchodzić w polemikę, bylebyście mi w drogę nie wchodzili i żyli normalnie, a nie darli mordy po ulicach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones