PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=761511}
6,0 522
oceny
6,0 10 1 522
The Life of Death
powrót do forum filmu The Life of Death

niedosyt

ocenił(a) film na 6

bardzo ładne zdjęcia, treść jak dla mnie nie adekwatna do postaci i tematu, można ewentualnie jako lekko zabawną ją interpretować, ale mam niedosyt- wbrew opisowi filmu nic się nie zmieniło po śmierci Śmierci i pomysł z tym, ze Śmierć żyła wśród ludzi jak inni ludzie też mnie nie przekonuje

ocenił(a) film na 7
ana_ax

U mnie podobne wrażenia. Opis jest intrygujący, ale kompletnie nieadekwatny do filmu, z którego o wydarzeniach po samym zdarzeniu nie dowiadujemy się praktycznie nic.

Koncept (tak jak zresztą i samo wykonanie) był dobry, ale zabrakło w nim konsekwencji. Z jednej strony jest żniwiarz który kończy żywoty innych a lekarze go nie widzą, z drugiej strony ten żyje i dorasta wśród ludzi, wchodzi z nimi w interakcje, po jego śmierci nie przychodzi po niego żniwiarz z drugiej zmiany. Już sensowniej by to wyglądało, gdyby zamiast Śmierci bohaterem filmu był dinozaur, robot, albo króliczek wielkanocny - również zadziałałby komizm postaci wyrwanej ze swego kontekstu, a przynajmniej nie byłoby tej lekkiej konsternacji związanej z jej zawodem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones