PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717427}
6,3 58 392
oceny
6,3 10 1 58392
4,9 7
ocen krytyków
The Duff [ ta brzydka i gruba]
powrót do forum filmu The Duff [#ta brzydka i gruba]

Już jako nastolatka zwracała uwagę gra w filmach , ja pamiętam ją z filmu "Noce w Rodante", pierwszy w którym widziałam tę młodą aktorkę, ciekawe jak tutaj sobie poradzi z rolą.

kamien_904

Jest świetna, aktorka, która nie przerysowała postaci, nadając jej komizmu i swoistego uroku mądrej brzyduli :) Reszta postaci ciut schematyczna - moze poza Tobym jescze!

kamien_904

Mnie się w obsadzie podoba to, że nie jest oklepana, nie są to poraz tysięczny te same buźki.

kamien_904

A ja się zastanawiałam skąd ją znam, choć zbyt charakterystyczna jest, żeby być pięknością "książkową". The Duff zamówiłam też książkę tak z marszu.

kamien_904

Bardzo mi się podobała jej gra, naturalna i wzbudzającą sympatię. W ogóle sam zamysł, żeby nie główna bohaterka nie zaczęła się zmieniać na siłę był dobry.

AnnaS_88

No to, że nie poszli schematycznie i Bianka nie zaczęła się zmieniać na plus. Na początku myślałam, że zmieni się klasową piękność tak jak w były Lindsay Lohan we Wrednych Dziewczynach.

kamien_904

poradzila sobie bardzo dobrze:) fajnie, ze w amerykanskich filmach zacznynją odchodzić o aktorów-modelek/modeli i zaczynają powoli pokazywać normlanych ludzi:)

kamien_904

Poradziła sobie znakomicie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones