PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717427}
6,3 58 403
oceny
6,3 10 1 58403
4,9 8
ocen krytyków
The Duff [ ta brzydka i gruba]
powrót do forum filmu The Duff [#ta brzydka i gruba]

Wczoraj przeczytałam książkę i z tego co widzę tylko kawałek filmu (scena, gdy dziewczyna oblewa go piciem) jest taki sam. Szkoda, bo wydaje mi się, że książka o wiele wiele lepsza :(

ocenił(a) film na 4
madzia_10_11

jaki tytuł ma książka? :)

ocenił(a) film na 6
maDzia18

Kody Keplinger - The DUFF Designated Ugly Fat Friend. Niestety nie ma chyba nigdzie po polsku

ocenił(a) film na 4
madzia_10_11

ehh szkoda :D czytanie po angielsku jednak nie dla mnie :D
może kiedyś przetłumaczą, ale dzięki za odpowiedź :)

ocenił(a) film na 5
madzia_10_11

ściągałaś skądś czy kupiłaś? bardzo chciałabym przeczytać ;)

ocenił(a) film na 10
mireda7

Podpinam się do pytania, też chętnie przeczytam :D

ocenił(a) film na 6
Dulce_Art

na chomik*j jest:) po tytule znajdziecie

madzia_10_11

Niedługo będzie http://www.empik.com/the-duff-keplinger-kody,p1106707767,ksiazka-p

madzia_10_11

Będzie po polsku 8-go kwietnia.

ocenił(a) film na 6
madzia_10_11

Ja przed chwilą przeczytałam, książka rewelacja polecam wszystkim. Faktycznie po trailerze mało film będzie miał z książki a szkoda :(

ocenił(a) film na 8
madzia_10_11

Przeczytałam książkę parę razy i gdyby rzeczywiście zrobili jej ekranizację, nie mielibyśmy komedii... Mimo tak dużych różnic, film mi się podobał. Niezła rozrywka na wieczór.

asikh

Jak można ocenić film po trailerze, czy jest, czy nie jak w książce skoro on jest krótki i to są pocięte sceny. :D W filmie każda scena trwa pewnie po kilkadziesiąt sekund/parę minut = tak jak się czyta książkę.

ocenił(a) film na 6
Ewuss_2

Obejrzałam film i miałam rację, a szkoda, bo według mnie książka bardziej wartościowa. Mimo to film dobry na wieczór, można się pośmiać:)

ocenił(a) film na 8
madzia_10_11

Raczej ciężko porównywać książkę z filmem, bo jednak wyszły z tego zupełnie odrębne historie. Komedii romantycznej spodziewałabym się prędzej po Midsummer's Nightmare a nie po Duff, ale zmian jest wystarczająco dużo, by się dobrze bawić na tak różnym filmie...

ocenił(a) film na 7
madzia_10_11

Film poza motywem przewodnim DUFFa i imion głównych bohaterów nie ma nic wspólnego z książką. Spokojnie mogliby stworzyć nowy film na podstawie książki i byłyby 2 różne historie. Książka podobała mi się, ale pomimo tych różnic film również

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones