PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717427}
6,3 58 409
ocen
6,3 10 1 58409
4,9 8
ocen krytyków
The Duff [ ta brzydka i gruba]
powrót do forum filmu The Duff [#ta brzydka i gruba]

Może mam specyficzny gust, ale nigdy nie określiłbym głównej bohaterki mianem "grubej i brzydkiej", wręcz przeciwnie, podoba mi sie znacznie bardziej od filmowej "suki"
Może po prostu tytuł filmu i pokazuje że nawet przystojni faceci wolą zwyczajne dziewczyny zamiast "odpicowanych lachonów".
Ale jeżeli reżyser chce mieć w filmie brzydką postać, to nie powinien wziąć brzydkiej aktorki?

Niktwazny8

no właśnie, nie rozumiem tego. czy amerykanie aż tak boją się brzydkich aktorek?

ocenił(a) film na 6
ayramia128

Tak, niestety tu dochodzimy do pewnej bariery, którą kino nie przeskoczy i już chyba nigdy tego nie zrobi. Mówię przynajmniej o wysokobudżetowych filmach skeirowanych dla nastolatków. Nie wyborażam sobie, by w tytułowej roli rzecyzwiscie mogła wystąpić prawdizwie gruba i brzydka młoda aktorka. W ten sposób wymowa i realizm filmu się roztrzaskuje, no ale i tak jest to kino niezłe.

ocenił(a) film na 7
Niktwazny8

Na końcu jest scena jak Bianka wchodzi na imprezę odpicowana i wszystkim opadają kopary do kolan. Jakby aktorka była faktycznie brzydka i gruba to pewnie nie wiedzieli by jak zrobić taki efekt :P

ocenił(a) film na 8
Niktwazny8

Właśnie...a potem wszyscy się dziwią że dziewczyny mają kompleksy. Aktorka szczupła ładna...totalnie bezsensu. Ale to USA!!!

Niktwazny8

Ja tam bym dziugał

Niktwazny8

Film nie miał być o brzydkiej dziewczynie tylko o nieatrakcyjnej na tle bardzo ładnych koleżanek. Dlatego według mnie dobrano dobrą aktorkę do roli Bianci. Bianca jest niska, ma przeciętną figurę i ładną twarz, a jej koleżanki są długonogie, i tak zgrabne, że bez problemu noszą ciuchy odsłaniające talię i brzuch. Mają też piękne twarze. Główna bohaterka wygląda na ich tle przeciętne i w dżinsach i odpicowana w sukience i makijażu. Ale główny przystojniak wybiera ją, a nie szkolną piękność, bo świetnie się z Biancą czuje, dobrze się razem bawią, ona potrafi go i rozbawić i wesprzeć. Film w sympatyczny sposób pokazuje, że liczy się też osobowość;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones