PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717427}
6,3 58 392
oceny
6,3 10 1 58392
4,9 7
ocen krytyków
The Duff [ ta brzydka i gruba]
powrót do forum filmu The Duff [#ta brzydka i gruba]

Jak Wam się podobają? Mnie sie podoba głowna bohaterka, ale ta sucz, to chyba ma ze 28 lat nie 16... ;)

myszanska

Coś koło tego ;)
Niemniej Mea W. jest super - zagrała naturalnie, nadała postaci swoisty urok.

ocenił(a) film na 8
myszanska

Ma 26 ;)

ocenił(a) film na 7
myszanska

Aktorzy dobrze się spisali, pasowali do swoich ról, miły filmik dla każdego.

ocenił(a) film na 7
myszanska

Masz na mysli Maddison, tą rudą? Ona akurat chyba najmlodsza ze wszystkich i ma 17 lat

ocenił(a) film na 6
lolita5

Z tego co widzę to Skyler Samuels, która grała Jess ma 21 lat. Nie widziałam jeszcze, więc nie ocenie. Ale wiem że gra tam ten Azjata z Kac Vegas, chyba nie jest uczniem?

ocenił(a) film na 7
Pandora666

nie...
jest nauczycielem, który opowiedział, jak w czasach szkolnych koledzy go przezywali...

ocenił(a) film na 6
myszanska

Z tego co widzę to Skyler Samuels, która grała Jess ma 21 lat. Nie widziałam jeszcze, więc nie ocenie. Ale wiem że gra tam ten Azjata z Kac Vegas, chyba nie jest uczniem?

ocenił(a) film na 10
myszanska

Mae Whitman (główna bohaterka) ma 26 lat, Robbie Amell (niby ciacho) ma też 26 lat, Bella Thorne (s*cz) ma 17 lat a i Ken Jeong (Azjata nauczyciel) ma 45 lat, tak jakby co.

ocenił(a) film na 4
myszanska

A to jakaś nowość, że starsi grają sporo młodsze od siebie postaci?

Nens

Często tak się zdarza, przecież że aktorzy grają starszych albo młodszych. Ważne jak to wypada na ekranie i czy jest w miarę autentyczne. Tutaj wszyscy bohaterowie jacyś tacy wyrośnięci jak na licealistów ale ich gra mi się podobała. Szczególnie głównej bohaterki, bardzo naturalna.

ocenił(a) film na 7
AnnaS_88

no cóż... główna bohaterka jest świetna, bo... sądząc po ilości kolczyków, ćwieków, gwoździ i zawiasów w OBU USZACH, grała.. samą siebie sprzed lat...

myszanska

Ja bym ją chętnie pukał na wszelakie sposoby.

myszanska

no ale ta sucz mego wkurzająca :O ale aktorka z niej dobra, choc jak mowisz, nie wyglada na swoje lata :D

mywonderland_alice

główna bohaterka przypomina mi sposobem gry i trochę wyglądem Amande Bynes z filmu ONA TO ON
http://www.filmweb.pl/person/Amanda+Bynes-60718/photos/136049

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones