PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717427}
6,3 58 409
ocen
6,3 10 1 58409
4,9 8
ocen krytyków
The Duff [ ta brzydka i gruba]
powrót do forum filmu The Duff [#ta brzydka i gruba]

Czy ktoś inny też zauważył że Weasly mógłby być spokojnie ojcem dziewczyny? Masakra, kto tak dobiera tych aktorów i po co? Żeby nastolatki miały więcej kompleksów? Szkoda mi tylko dzieciaków, które bezkrytycznie idą na taki film do kina i nabijają kasę producentom. (opinia na podstawie zdjęć, nie widziałam filmu).

ocenił(a) film na 5
Izablea

Tylko, że ten "Weasly" ma 26 lat wg. filmwebu, a główna aktorka też ma 26 lat, więc trochę Ci to nie wyszło...

Kreate

Mówię, że dla mnie tak wygląda. W każdym razie nie wygląda na licealistę. Chyba Tobie nie wyszło. Niektórzy wyglądają staro, innych pytają o dowód w wieku 30 lat, to są wrażenia a nie fakty, a ja pisałam o moim wrażeniu.

Izablea

Hmm... tak są i tacy, których nie pytają o dowód wieku lat 15-16, i czego to dowodzi?
Zwykle zatrudnia się dorosłych aktorów do grania nastolatek, bo tak jest mniej problemów. Oni już normalnie pracują, nie potrzebują zgody rodziców, są znani często, już coś grali/są po szkole aktorskiej i nie zachowują się jak drewno.
Film jest bardzo ciepły i fajny, i o ile takie uwagi byłyby adekwatne do "Plotkary" o tyle "The Duff" nie robi z nastolatków prawie dorosłych (zresztą oni tam mają coś około 18 lat).

lena_awren_eithel

Dowodzi to że osoba dobierająca obsadę mogła takiego aktora wybrać, tak jak dziewczyna wygląda na nastolatkę a ma 26 jak ktoś trafnie zauważył, chłopaka też mogli tak dobrać . Tylko tyle. Dodatkowo jest to powtarzający się trend w filmach o nastolatkach. Można to sobie tłumaczyć, że tak łatwiej, bla bla.. Ale chodzi tak naprawdę o to, że facet po prostu jest przystojniejszy i bardziej atrakcyjny w pewnym wieku jeszcze pryszczaty i bez kratki na brzuchu :) Co z kolei zwiększa oglądalność, sprawa tak samo się ma z dziewczynami np we wspomnianej Plotkarze- fajniej się patrzy na pełne biustonosze. Mówię, że to nie jest fair w stosunku do nastolatek . I proszę tutaj ta uwaga jest na miejscu, przejrzałam jeszcze raz galerię, zdjęcie 19 dowód na to jak koleś nie pasuje. Po prostu wygląda na dużo starszego , Robert Pattison wyglądał na młodszego w Zmierzchu.

Izablea

fakt oglądając zdjęcia aktorów byłam pewna że ma z 30-pare a tu 26, staro wygląda więc mało przekonujący jako licealista. Co innego Andrew Garfield który mimo 31 lat spokojnie może grać nastolatków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones