PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153410}
7,1 20
ocen
7,1 10 1 20
That Funny Feeling
powrót do forum filmu That Funny Feeling

That Funny Feeling

ocenił(a) film na 7

Straszna szkoda, że nie można tego filmu nigdzie znaleźć. Szukam go głównie ze względu na
Bobby'ego Darina. Pozostaje liczyć, że kiedyś uda mi się go obejrzeć.

Goszka_

Jeżeli nie przeszkadza Ci język angielski to możesz film obejrzeć tu: http://www.youtube.com/watch?v=wTGkF1uvk2o

ocenił(a) film na 9
Goszka_

hej, właśnie jestem w trakcie robienia napisów do niego, trzy miesiące ale dopiero 40 minut, jak skończę zostają poprawki, mam nadzieje szybko to zrobię biorąc pod uwagę dużo wolnego czasu :) Dam tu znać i zostawię link do pobrania filmu lub samych napisów

ocenił(a) film na 7
kemot1993

Film obejrzałam po angielsku, ale nie będę miała nic przeciw, żeby go sobie odświeżyć z polskimi napisami. Dzięki :)

ocenił(a) film na 9
Goszka_

Robię napisy dlatego że dużo moich znajomych nie zna angielskiego a ja wyciągam takie filmy że są szalenie mało znane i nikt nie pomyślał o polskich napisach :)

ocenił(a) film na 7
kemot1993

Aż dziw, że wśród starych i mało znanych filmów może się trafić tyle perełek :D Ciężko znaleźć napisy do takich produkcji, a jeśli ktoś nie zna angielskiego, to zazwyczaj w ogóle rezygnuje z oglądania z obawy przed niezrozumieniem.

ocenił(a) film na 9
Goszka_

ja chętnie robię napisy do mało znanych filmów :) Niektóre są genialne a nie doczekały się napisów niestety

ocenił(a) film na 8
kemot1993

Witam. Masz już napisy do tego filmu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones