PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562154}

Terrorysta

Cleanskin
6,4 9 894
oceny
6,4 10 1 9894
6,3 3
oceny krytyków
Terrorysta
powrót do forum filmu Terrorysta

z jednej strony "bohater" terrorysta który próbuje być dobry z drugiej strony słucha jakiegoś pajaca który każe mu zbijać i jak umrze to będzie w raju czemu ten pajac sam się nie wysadzi? a to dlatego że wykorzystują takich młodych gnoi jak on i im mózgi rasują czy też piorą sami by się nie wysadzili ale poświęcają innych chorzy ludzie którzy nie rozumieją własnej religii.

ocenił(a) film na 9
Ricky79

Ta ich głupota nie wygląda tak jak na filmach. I pamiętajmy, że to tylko film.
A myślisz, że w rzeczywistym świecie nie wykorzystują ludzi?
Nie tak łatwo odebrać sobie życie naciskając przycisk. W innych filmach przycisk jest wciśnięty i to puszczenie go uruchamia bum, jeszcze jest czasówka dodatkowo i opiekun który z daleka ściąga delikwenta gdy ten się za długo waha ze wstąpieniem do raju. Ale już takich rzeczy od kuchni ukazujących cały aspekt w filmach będzie mniej. I każdy będzie widział idiotów z bombką. Swój swojego pozna. Tak to już jest z ludźmi którzy mają gotowe odpowiedzi i innych nie potrzebują.

ocenił(a) film na 10
Ricky79

Ciekawe czemu wszyscy bronią tak bardzo Anglię , USA.. To oni jako pierwsi wkroczyli na cudze ziemie bez pytania pod pretekstem różnych wymyślonych rzeczy i zadawali im cierpienie. A wy się dziwicie, że oni się bronią ? film mówi prawdę właśnie o nich, że młodzi ludzie próbują z tym walczyć, za to wszystko co im biały człowiek zrobił. a jak byś obejrzał film do końca to byś zobaczył, że tak naprawdę tą całą operacją zarządzają ludzie przy władzy. Oczywiście wysadzanie się i mordowanie niewinnych ludzi nie jest dobre i tego nie powinno być.
Tylko zadajmy sobie pytanie, ile ludzi zginęło przez muzułmanów, którzy do tego zmuszeni byli przez widok cierpienia ich bliskich, a ile ludzi niewinnych zginęło przez tzw zwane wojny terrorystyczne, I i II wojne światową, które były finansowane przez wielkie korporacje zachodnie ??
Ile ludzi ginie z głodu przez tych wszystkich wielkich ?
tego nikt nie widzi.. bo o tym nie krzyczą dziennikarze.. tylko jak ktoś się wysadzi w powietrze, bo np zamordowali mu rodzinę, która była niewinna to w tedy jest wielkie halo.. a ciekawe co każdy z nas by zrobił w takiej chwili..
a to, jak w filmie ukazane jest, że się wyśmiewają z muzułmanów itp to akurat często jest prawda..
Dlaczego nikt nie zada pytanie ludziom z afryki jak to było niewolnictwo we wspaniałej wolnej ameryce, dlaczego nikt nie zada pytanie ludziom pierwotnym ameryki, jeśli jeszcze wogóle istnieją.. bo zostali wybici ze swojej własnej ziemi.. a kto tego dokonał ? muzułmanin ? na pewno nie...

acmas

za bardzo pojechałeś przez chwilę myślałem że litujesz się nad tymi terrorystami? ale idąc dalej po pierwsze jak wspomniał kolega wyże jest to tylko film po drugie każdy zabija a nawet własnych ludzi bo za dużo wiedzą i to prawda przykład -kennedy kto go zabił ? od. swoi po drugie nie wiem czemu porównujesz wojnę1 i 2 światową przecież to nie ma nic wspólnego z filmem a może wyznajesz ich religię? i jeszcze jedna rzecz film oglądnąłem do końca i nadal wiem tyle że jak murzy zabije białego to nic ale jak biały zabije murzyna to już rasizm i w ogóle zamieszki itp. biedny ten "murzyn" ina koniec nie lubię Usa i Angoli muzułmanów i żydów możesz teraz mnie skrytykować .pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones