PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562154}

Terrorysta

Cleanskin
6,4 9 888
ocen
6,4 10 1 9888
6,3 3
oceny krytyków
Terrorysta
powrót do forum filmu Terrorysta

Całkiem niezły film z mrocznym klimatem. Ale trudno żeby było inaczej, skoro jest o terrorystach. Dobra rola Seana Beana - mojego ulubieńca wśród aktorów, co zresztą widać po profilowym:)
Aż dziw, że nie stracił żywota, zwłaszcza w takim filmie jak ten:) Chyba na palcach jednej ręki można policzyć filmy, w których popularny Boromir z Władcy Pierścieni i Eddard "Ned" Stark z Gry o Tron nie ginie. Co jeszcze? Mogę powiedzieć jeszcze, że film się dosyć dobrze ogląda, i że jest niewiele gorszy od "Monachium" o tej samej /podobnej tematyce. Ode mnie zasłużona 7.

ocenił(a) film na 7
raf_filmweb

Aha. Jeszcze taki mały drobiazg. Nieco zdziwiło mnie, że leciał w TVP (27.12.21 g.23:45 jakby się kto pytał). Zazwyczaj często leci na komercyjnych stacjach - choćby na TV Puls, czy Stopklatce.
Z tego co wiem stacje komercyjne mają dostęp do nieco innego zbioru filmów niż stacja publiczna. Przyjemne zaskoczenie, że można go było obejrzeć bez reklam i o odpowiedniej porze, co wytworzyło jeszcze lepszy klimat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones