PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=992}

Terminator 2: Dzień sądu

Terminator 2: Judgment Day
7,6 262 929
ocen
7,6 10 1 262929
8,5 27
ocen krytyków
Terminator 2: Dzień sądu
powrót do forum filmu Terminator 2: Dzień sądu

Nic się nie zestarzał. Arcydzieło.

ocenił(a) film na 10
Logan_123

Innej opcji być nie może. Zatem krótko:powiedzieć że to kult,to nic nie powiedzieć.Kontynuacja TERMINATORA to dzieło spełnione na każdym polu-w ogóle się nie starzeje-mało tego,nabiera blasku! Prywatnie mój film wszech-czasów.Spośród wielu wspaniałych arcydzieł kina,żadnego innego nie darze tak obsesyjnym wręcz uznaniem i nieopisanym uwielbieniem .lata temu mając wersję rozszerzoną na DVD,raz obejrzałem chyba z 50 razy w przeciągu 1,5 miecha... Bezcenny skarb Z Muzy!

sickmen30

Ostatnio zdałem sobie sprawę że tą część mogli nazwać Terminators, tak jak było w przypadku Alien i Aliens. I też by pasowało bo to jest w sumie pojedynek dwóch terminatorów. Było już tyle ciekawych zestawień i zdumiewające jest też to że nigdy nie powstał Terminator kontra Predator. Aczkolwiek uważam że pokonanie T1000 przez T800 znaczy dużo więcej niż jakby T800 pokonałby Predatora oczywiście ten drugi nie byłby bez szans ale T1000 to istny potwór.

ocenił(a) film na 10
ChubakaCieLubi

Predator to jednak istota biologiczna.Z niemal niezniszczalnym Terminatorem bez szans. No ale skoro już tworzyli takie absurdy pomysłowe jak Batman vs Superman...;)

sickmen30

Nie no pomimo że biologiczny to jednak właśnie ma szanse bo to zależy od uzbrojenia z jakim idzie bo np działo plazmowe na jego ramieniu mogłoby przepołowić terminatora. Skolei terminator bez broni też jest trochę w dupie wobec niego bo on mimo że jest biologiczny to jest w cholerę silny. Sądzę że są mniej więc z tej samej ligii jeśli chodzi o możliwości, dla mnie to byłoby przynajmniej ciekawe.

ocenił(a) film na 10
ChubakaCieLubi

Nie no,choćby nie wiem jak Predator był silny,to z cyborgiem jest bez szans. No ale ze swoją technologią wobec nieuzbrojonego Terminatora,no to faktycznie mógłby coś zdziałać .Ale tylko przeciw modelowi T-800. Z T-1000,czyli płynny metal,no tu już dupa.

sickmen30

T1000 to inna liga dla nich obu byłby nie do ubicia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones