PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=992}

Terminator 2: Dzień sądu

Terminator 2: Judgment Day
7,6 262 921
ocen
7,6 10 1 262921
8,5 26
ocen krytyków
Terminator 2: Dzień sądu
powrót do forum filmu Terminator 2: Dzień sądu

Po 23 latach zobaczyłem ponownie. Bez reklam na Polsacie. Niestety ale w sequelu irytujący dzieciak który nagle staje się głównym bohaterem jest dla mnie sporym minusem. Do filmu wprowadza infantylność, trochę naiwności. Niemal na kiwniecie palcem ustawia dawnego antagonistę, brakowało żeby jeszcze poprosił o usmażenie jajecznicy. Wiem, czasy były takie że jakiś czas w filmach akcji sDla mnie 8/10 muzyka, Sarah, T-1000, efekty, akcja, fabuła itd to wszystko gra i jest doskonale w tym filmie. No tylko ten mały... za dużo go, a będąc dorosłym kolesiem trudno utożsamiać się z dzieciakiem, tak jak się to robiło mając 12 lat.

bart4n

Oczywiście na filmwebie nie można edytowac postów... Więc dokończę jedno zdanie. Wiem, czasy były takie że jakiś czas w filmach akcji sci fi, przygodowych, wprowadzano dzieciaki jako głownych, jednych z głownych postaci w filmach, Może wtedy się to broniło ale po latach jak dla mnie nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones