PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021076}
6,4 15 404
oceny
6,4 10 1 15404
5,5 13
ocen krytyków
Teściowie 2
powrót do forum filmu Teściowie 2

Niestety w tej części nie zobaczymy już genialnego Marcina Dorocińskiego w roli Andrzeja, a był to jeden z głównych powodów dla których poszłam na pierwszą część do kina. Mam nadzieję, że dwójka się obroni, bo przyznam szczerze - oglądać Marcina Dorocińskiego w takiej tragikomedii to czyste złoto!

iri1993

niestety Marcin Dorociński został wymieniony na młodszy model. Eryk, ulubieniec Akson Studio, jest wciskany do wszystkich ich produkcji

adelitas

Przecież Andrzej zginął w pierwszej części i dlatego go nie ma..

Rocketqueen_19

nie zginął

adelitas

Wanda wbiła mu noż w plecy a na plakacie 2 części jego postać się nie pojawiła. Myślę,że nietrudno połączyć fakty...

Rocketqueen_19

a nie widelec? Nie powinna wtedy pójść siedzieć za to?
Zakładam, że po prostu rozstał się z Małgorzatą i niby nie mógł przyjechać na ślub, a jej wcisnęli Kulma

Rocketqueen_19

Przeczytaj opis filmu. Małgorzata się rozwiodła, a z trupem to raczej ciężko

Rocketqueen_19

Nie zginął. Dlaczego go nie ma, zostaje wyjaśnione pod koniec filmu. Aczkolwiek tłumaczenie bardzo słabe.

adelitas

Dorociński nie zdążył na wesele, bo grał w Top Gun u Toma Cruisa. A Kulm jest świetnym aktorem, zagrał bardzo dobrze w filmie "Filip" wg powieści Tyrmanda. Jednak pomimo niewątpliwych walorów T.cz.2, dla mnie część pierwsza to jednak wyższa półka.

game222

Szkoda mi Dorocińskiego ale cieszę się na Kulma. Jest świetnym aktorem!

ocenił(a) film na 7
game222

Tom Cruise się zgadza, Top Gun nie bardzo ;)

iri1993

a widziałaś biały potok? też b fajna komediowa rola dorocińskiego

cutstevens

Uwielbiam Biały potok. Świetna komedia pomyłek

ocenił(a) film na 7
iri1993

"Biały Potok" to słaby film, poszłam ze względy na Dorcińskiego, siedziałam sama w sali kinowej i się nudziałam :(

iri1993

Genialnego? Xd Ten aktor to porażka jak dla mnie, ale każdy ma swój gust.. Jak dla mnie film zyskał na tym ze go nie było.

Igorsz00

Dobrze, że zauważyłeś, że każdy ma swoj gust.

iri1993

Wolę rok 2024 na który z niecierpliwością czekam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones