PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676339}

Tajemnice lasu

Into the Woods
6,0 57 796
ocen
6,0 10 1 57796
6,0 17
ocen krytyków
Tajemnice lasu
powrót do forum filmu Tajemnice lasu

Myślałam, że to fajny film fantasty a teraz doczytałam, że to również musical ;/ Nie cierpię gdy bohaterowie śpiewają w filmach no chyba, że jest to film o zespołach, piosenkarach,drodze na szczyt itd..inaczej to brzmi jak film z serii, ,barbie "więc mam pytanie: Dużo śpiewają w tym filmie? Czy piosenki są długie i czy w ogóle da się ich słuchać?


ocenił(a) film na 8
pati1109

Film jest typowym musicalem, śpiewają cały czas. Z tego co pamiętam nie ma żadnego dialogu ;)
Mi się film bardzo podobał, ale może dlatego, że lubię obsadę i musicale same w sobie. Piosenki są dłuuugie, da się słuchać. Ale jeśli nie lubisz tego typu filmów, to nie polecam ;)

Klaudusia04

O kurde szkoda:(

użytkownik usunięty
Klaudusia04

No to masz sklerozę :). Kwestii mówionych jest sporo, poza tym jest mówiący przez ponad pół filmu narrator. Jednak śpiewu jest najwięcej.

ocenił(a) film na 3
pati1109

Zdecydowana większość filmu to coś co nie jest śpiewem ale w domyśle wykonawców miało nim być.
W kaleczeniu muzyki ten film reprezentuje poziom mistrzowski.

ocenił(a) film na 8
pati1109

Cały film jest mówiony wierszem lub śpiewany. Jak kogoś to drażni to mu się nie spodoba.

ocenił(a) film na 7
pati1109

Film z serii Barbie? Chyba nie widziałaś nigdy dobrego musicalu :)

ocenił(a) film na 3
pati1109

Ja lubię muscicale ale nie ma co ukryć Musical tylko na żywo z orkiestrą na duzych salach w teatrach wtedy ma się te ciarki
Na ekranie lepiej dla mnie wypada jak mówisz film o zespołach czyli filmy muzyczne gdzie mamy granie muzykę grana przez zespół
Nie jest fanem kina muzycznego ale filmy muzyczne lepiej według wypadają na ekranie .Spiewanie musicalowe na ekranie gdzieś ginie
A co do histori fe filmie przedstawiona w miksie baśni braci Grimm chciano to trochę pokazać formie komedii czy jakby w nowej formie
co mi do gustu to nie przypadło .3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones