PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676339}

Tajemnice lasu

Into the Woods
6,0 57 792
oceny
6,0 10 1 57792
6,0 17
ocen krytyków
Tajemnice lasu
powrót do forum filmu Tajemnice lasu

Bardzo podoba mi sie przeslanie Into the woods. 99% filmow skupia sie na drodze do realizacji celu, a malo kto zastanawia sie, co bedzie, gdy marzenia juz sie spelnią...Tak więc, be careful what you wish for

ocenił(a) film na 4
leonrambo

Tak bardzo głębokie.
Do tego niezwykle nowatorskie, tego jeszcze w kinie nie było.

ocenił(a) film na 4
Anthrax91

Hah, w takich momentach bardzo brakuje mi przycisku "lubię to" ;)

ocenił(a) film na 8
Sol89

Dokładnie też sobie o tym pomyslałam

Sol89

Nie wszyscy dostrzegli uroczą przewrotność Twojego i tego na który odpowiedziałeś - wpisu :))
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
Rajwant

Ironia trudna sprawa ;)

Anthrax91

Doceniam poczucie humoru :))
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
leonrambo

Absolutnie się zgadzam. To jeden z najlepszych musicali ostatnich lat. Scena końcowa jest naprawdę wzruszająca . Kiedy piekarz płacząc próbuje uspokoić swoje dziecko, a jego zmarła żona, a więc właściwie duch jego żony siada przy swoim mężu i dziecku i zaczyna śpiewać piosenkę " Children Will Listen ".

ocenił(a) film na 4
Franek_24

Z ciekawości - jakie musicale widziałeś?

ocenił(a) film na 10
Sol89

Np. " Singin' In The Rain" , " Moulin Rouge" , " Willy Wonka & The Chocolate Factory" oczywiście chodzi mi o film z 1971 roku. Oprócz tego jeszcze " Les Misérables" , " Mamma Mia! " i " Beauty And The Beast" no i jeszcze " Sweeney Todd: The Demon Barber Of Fleet Street".

ocenił(a) film na 4
Franek_24

I naprawdę uważasz, że na tle tych produkcji "Tajemnice lasu" to jeden z najlepszych musicali ostatnich lat?

ocenił(a) film na 10
Sol89

Nie na tle tych wszystkich produkcji. Mówiłem o ostatnich latach. A przecież takie musicale jak " Singin' In The Rain" albo " Willy Wonka & The Chocolate Factory" to zdecydowanie nie są musicale ostatnich lat.

ocenił(a) film na 5
Franek_24

Ale uważasz, że TO było lepsze od Sweeney Todd'a???
Bo jak dla mnie porażka. Oglądałam to na 4x - na raz nie byłam w stanie :-/

Sol89

Dodając do tego jeszcze m. in. "Tańcząc w ciemnościach", "Upiora w operze", "Grease", "Zabawną dziewczynę", "Czarnoksiężnika z Krainy Oz", "Rocky Horror Picture Show", "Hair", "The last 5 years", "Gazeciarzy", "West Side Story", "Chicago", "Nine" i "Burleskę", także uważam "Into the Woods" za jeden z najlepszych musicali ostatnich lat. Pomijając, że dla mnie jest najlepszym, czy to wersja kinowa czy teatralna, ale to już bardziej subiektywnie.

Franek_24

Polecam musical Hair :-)

Franek_24

Niestety to jeden ze słabszych musicali jakie widziałam. Mało porywająca strona muzyczna, zbytni chaos w fabule, postacie są nijakie i papierowe, jakby je wyprano z wszelkich emocji.
Nie wiem czy to wina gry aktorskiej, czy tak rozpisanych ról, ale nie polubiłam nikogo z bohaterów.
Jedyny plus, to pokazanie tego, co się dzieje po sakramentalnym "żyli długo i szczęśliwie", ale nic ponad to.

Franek_24

Bez komentarza te wypociny bez wzmianki o możliwym spojlerze. Dzięki...

leonrambo

Cudowny, wspaniały, mogę oglądać w kółko, jestem zachwycona tym musicalem

ocenił(a) film na 5
leonrambo

Tylko to nie jest film o spełnianiu marzeń a o tym jak przejść przez życie (las). Nie zbaczać z wcześniej wytyczonej drogi, nie łaszczyć się na łatwą kasę bo możesz stracić coś ważniejszego (szansę na dziecko), o obwinianiu się wzajemnie, pokusach rozłąki między małżonkami, trudzie wychowania dzieci, pogodzeniu się ze stratą itd. itd. O marzeniach i ich spełnianiu też ale nie tylko. Wszystko bardzo mądre i wizualnie świetne i mam w sumie tylko jeden zarzut do filmu, że zrobili z tego musical z tak nie melodyjnymi "piosenkami" że aż uszy bolą jak się tego słucha

Guliwer_2

Zgadzam się właśnie to dzieło obejrzałem. Widziałem sporo musicali i te piosenki była faktycznie SLĄBE ale studio Disneya tak pogmatwało w sobie kilka bajek że wyszła z tego niezła petarda z przesłaniem o którym mówisz.

ocenił(a) film na 1
leonrambo

Ludzie! Przecież to beznadziejny film! po tych wszystkich głupich piosenkach nie chce mi się tego oglądać po raz kolejny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones