PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676339}

Tajemnice lasu

Into the Woods
6,0 57 797
ocen
6,0 10 1 57797
5,9 18
ocen krytyków
Tajemnice lasu
powrót do forum filmu Tajemnice lasu

Film w sumie całkiem niezły, dla mnie najlepsza była kłótnia między bohaterami kogo winą są te wszystkie problemy z olbrzymką. Piszcie, które chwile wam się najbardziej podobały.

ocenił(a) film na 8
zainteresowana

Co mnie totalnie rozwaliło to wilk ekshibicjonista pedofil... takie odebrałam wrażenie

ocenił(a) film na 8
zainteresowana

Mnie rozwaliła postać kapturka! Świetnie zagrana postać oraz scena jak macocha obcina swoim córką, palce i piete :D

ocenił(a) film na 8
Kosmopolitan

"Córkom "
Przepraszam autokorekta :)

ocenił(a) film na 5
Kosmopolitan

To jest skopiowane z baśni. W oryginale braci Grimm tak to wyglądało.

Najlepszy moment: ostatnia piosenka Streep.

ocenił(a) film na 7
zainteresowana

mi się podobała krótka scena, w której jedna z córek macochy, już po oślepieniu powiedziała, że "widziała" chłopca :P poza tym gra Deepa i Meryl :)

ocenił(a) film na 8
zainteresowana

Ja się ubawiłam na scenie śpiewu dwóch księciów :D

ocenił(a) film na 8
Sandx3

i te nagie klaty...

ocenił(a) film na 5
mona_101

Dla mnie też najlepsza scena w filmie :)

Więc jeśli masz w obsadzie Streep i Anne Kendrick (która miała nominację do Tony) a najlepszą piosenkę dostaje Chris Pine, to średnio :D

ocenił(a) film na 8
Sandx3

Ja też!

ocenił(a) film na 7
zainteresowana

"Last midnight" to jak "let it go", czyli piosenki które niosą cały film i szczerze to ja oglądałem film już 3 razy właśnie dla ostatniej piosenki meryl ^^

ocenił(a) film na 6
zainteresowana

Scena na wodospadzie - rozdzieranie koszul przez książęta - płakałam na tym ze śmiechu
Ostatnia piosenka czarownicy
Scena na schodach

zainteresowana

Scena na wodospadzie wymiata :) Te co wypisałyście również. No i książę : " Miałem być czarujący nie wierny" No padłam! Książę od Roszpunki: "Co zrobiłeś z włosami? Całkiem Ci nieźle." Aaaa... No i scena Księcia i żony piekarza, gdy ona nie chce się całować a on nalega ;)

ocenił(a) film na 6
Marzenocha

Depp "(...) to describe how you feel, when you're talking to your meal" :D

ocenił(a) film na 10
zainteresowana

To zależy o jakie chwile chodzi,bo były chwile wzruszające i zabawne.Jeśli chodzi o wzruszające to zdecydowanie moment, w którym piekarz,kopciuszek, czerwony kapturek i Jack śpiewają piosenkę "No One Is Alone" ,a pózniej już końcówka filmu kiedy żona piekarza śpiewa "Children Will Listen" . To było naprawdę wzruszające.A jeśli chodzi o te zabawne to oczywiście scena książąt umierających z miłości przy wodospadzie.Podobała mi się też scena, w której wiedźma wpada do domu piekarza i jego żony i mówi im , co mają przynieść z lasu.Jak się popatrzyłem na niektóre miny Meryl w tej scenie to trudno mi się było nie śmiać.No i oczywiście Depp "pedofil" w scenie z czerwonym kapturkiem też był świetny

ocenił(a) film na 7
zainteresowana

śmieszne było jak żona piekarza usiłowała zabrać kopciuszkowi pantofelek. Kopciuszek na końcu zachowała się wspaniale nie mówiąc piekarzowi, że żona zdradziła go z księciem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones