PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119517}

Szybciej od dźwięku

Hyper Sonic
3,8 195
ocen
3,8 10 1 195
Szybciej od dźwięku
powrót do forum filmu Szybciej od dźwięku

Dla oglądających tv:
Polsat
9.07.2012
22:15

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
maniuj90

Raczej nie godny, ale jak ktoś lubi takie papki, to myślę że można śmiało atakować:) Ja przewałkowałem setki taki filmów w podstawówce dwadzieścia parę lat temu, w erze VHS:) Ma to swój urok;)

ocenił(a) film na 1
Indrid_Cold_84

Obejrzałem pierwsze 30 min i już nie daję rady psychicznie. To film dla ludzi o baaaaardzo małych wymaganiach i jeszcze mniejszych zdolnościach intelektualnych. Comando i Rambo przy tym to szajstwie to realistyczny geniusz kina akcji .
Może mi ktoś odpowiedzieć na jedno tylko pytanie. Dlaczego oni lecą tuż obok siebie? Przecież mają radary i widzą gdzie znajdują się przeciwnicy. O większej liczbie niedorzeczności nie będę nawet wspominał. Jednym słowem 0/10, szanujcie swój czas i już lepiej obejrzyjcie wojowniczą księżniczkę Xenę... czy jak jej tam;)

ocenił(a) film na 2
vert0

Ja nie rozumiem czegoś innego. Skoro to wyścig myśliwców, to dlaczego cały czas w pobliżu są (te same) cysterny? :D
Jak podpowiada logika, myśliwiec jest szybszy, wyścig trwa non stop, więc to niemożliwe. :D Chyba, że to wyścig latających cystern...

Quest1981

nie czepiać się, to amerykanie, u nich wszystko jest możliwe:P

użytkownik usunięty
Quest1981

trzeba oglądać ze zrozumieniem, cysterny latały wzdłuż równika, a myśliwce wielkim slalomem, więc w kilku punktach na trasie mogli zatankować

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones