PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486809}

Szukając Erica

Looking for Eric
6,9 4 944
oceny
6,9 10 1 4944
6,9 7
ocen krytyków
Szukając Erica
powrót do forum filmu Szukając Erica

... zobaczyłem ten film i szczerze mówiąc, tych dobrych ocen nie rozumiem. Film, choć niedługi, to wynudził mnie jak mało który. Czeka się na jakieś rozwinięcie akcji, dramatyzm lub jakieś komiczne , momenty, ale nic z tego. Historia mnie kompletnie nie wciągnęła, ani tym bardziej nie poruszyła. Ogólny pomysł był niezły, ale wg mnie zabrakło pomysłu na sprawienie żeby poszczególne sceny były wciągające. Nie polecam.

1992kamil

No popatrz - a ja mam na przykład na odwrót - cenię ten film za brak przesadnego dramatyzmu, super akcji itd. bo ma to tyle wspólnego z poruszonym tematem co wiewiórka z żabą. Nie każdy film może/powinien być superprodukcją kina akcji. Nie każdy film kręcący się wokół piłki musi być jak Football Factory.
Zamiast tego są tu świetnie pokazane realia ludzi żyjących w środkowej Anglii, z ich codziennością i pasją - w sumie jedyną jaką mają. Oprócz kina akcji jest też taki gatunek jak filmy obyczajowe i w niego się ten ten wpisuje.

Może nie widzisz tam komizmu - nie każdy ma takie samo poczucie humoru. Ja np przy scenie medytacji padłem ze śmiechu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones