PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662085}

Szubienica

The Gallows
5,0 16 697
ocen
5,0 10 1 16697
2,6 5
ocen krytyków
Szubienica
powrót do forum filmu Szubienica

38 000 000 $ Zarobku. Pewnie do teraz świętują! Szacun!

ocenił(a) film na 5
h3b4n

To samo pomyślałem;)Opłacało się wydać te sto baniek!:)))

ocenił(a) film na 2
NickManu333

Jakie sto baniek?? wróć się do szkoły

ocenił(a) film na 5
DafcioBB

Po pierwsze mnie uczyli że bańka to 1000,nie wiem ile według ciebie to jest:P Po drugie ja jestem na etapie szkółki,więc:"wróć się do szkoły" WTF! w moim przypadku tym tekstem nie trafiłeś.Po trzecie ogarnij się, może i się pomyliłem (chociaż wątpie:)) ale to nie znaczy żeby strzelać we mnie jakimiś żałosnymi pociskami"wróć się do szkoły" hehe:)) więc RELAX

ocenił(a) film na 2
NickManu333

chyba chodziłeś do szkoły specjalnej. Wróć się do szkoły !!

ocenił(a) film na 5
DafcioBB

Nie wiem czy czytałeś, ale pisałem że" jestem na etapie szkoły"czyli to znaczy Einstainie, że w tej chwili chodzę do szkoły!!!więc przestań z tym swoim "wróć się do szkoły" bo to pokazuje jaki słaby poziom intelektualny posiadasz i tylko się ośmieszasz.

ocenił(a) film na 5
NickManu333

Hehe:)Pocisłem???:))))

ocenił(a) film na 5
NickManu333

małpko;)

ocenił(a) film na 2
NickManu333

tak chodzisz do szkoły specjalnej.

ocenił(a) film na 5
DafcioBB

pozdro;)

ocenił(a) film na 2
NickManu333

idz spac bo musisz rano wstac do szkoły specjalnej

h3b4n

no masakra ładnie zarobili i elegancko zrobili na szaro wiele milionów ludzi, którzy poszli na tego gniota xD

ocenił(a) film na 2
HardkorX

To co zrzucamy sie na 100 000 i dzialamy?:)fakt cyfry robia tu wrazenie...ciekawe czy to dobra promocja czy co innego?W kazdym razie nie porywajaca gra aktorow ani dynamiczna fabula tego jestem pewny.Ciekawe czy w Polsce taki numer by wyszedl...

flisek1987

w Polsce by się nie udało ale to nie dlatego, że my Polacy mamy jakiś wybitny gust. W wielu krajach mówi się o tym jak ludzie nie chodzą na krajowe produkcji, a co dopiero na niskobudżetowe krajowe produkcje. Gdybyście zrobili film po angielsku i na tle filmów amatorskich robił pozytywne wrażenie to mielibyście szansę. A ponadto promocja była rzeczywiście dobra, ponieważ do dziś pamiętam zwiastuny Szubienicy mimo że minęły już 4 lata a filmu dalej nie widziałem. Bardzo oszczędne, poniekąd niepokojące, te słowa "thrilling", "the most scary thing you've seen" i inne takie duperele oraz gwiazdki kojarzące się z filmami wyświetlanymi na festiwalach... a skoro festiwalowe to nie komercyjne, atrakcyjne, autorskie... zawierające oczywiste wady ale na swój sposób przyjemne. Takie jest przeświadczenie. Trailery były ciekawe, trochę przypominało klimatyczne połączenie Blair Witch Project z tematyką Grave Encounters. Sądzę że generalnie budżet na promocje był kilka razy większe niż te 100 tys. na produkcję.

Także powodzenia w tworzeniu! ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones