PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627751}

Sztanga i cash

Pain & Gain
6,3 72 276
ocen
6,3 10 1 72276
5,2 17
ocen krytyków
Sztanga i cash
powrót do forum filmu Sztanga i cash

Lipa

ocenił(a) film na 3

Samo ględzenie przez większość filmu przez co mnie zdenerwował i do końca nie oglądałem. Gniot

ocenił(a) film na 8
waga55

jak chcesz same obrazki to sobie dziecko kochane pusc bajeczke, albo kup ksiazeczke z obrazkami

ocenił(a) film na 3
black_bastard

chciałbym byc dzieckiem, ale niestety..kazdego czeka smutna starość hehe..oceniaj oceniaj na 8 dzieciolu takie filmiki bo to właśnie jest twoj szczyt ambicjonalny

ocenił(a) film na 8
waga55

filmu nie zrozumialeas, bo ironie i sarkazm trzba tez potrafic zrozumiec, a niektorym nikła bystrosc na to nie pozwala.

black_bastard

Dla mnie ten film to tez totalna kicha. I nie piszcie, że czegoś nie zrozumiałem....

ocenił(a) film na 8
gimi

no wlasnie nie zrozumiales, gratuluje

black_bastard

Dlaczego? Bo mam inne zdanie? Teraz to ja gratuluję.....

ocenił(a) film na 8
gimi

nie, dlatego, że nie zczailes konwencji tego filmu, a jak sie cos neguje to nalezy przedstawic tresciwe argumenty, a nie jakies popychasz haselka typu kicha i juz, jak jakies dziecko 10 letnie

black_bastard

To są Twoje wypowiedzi w tym wątku:

1. jak chcesz same obrazki to sobie dziecko kochane pusc bajeczke, albo kup ksiazeczke z obrazkami
2. filmu nie zrozumialeas, bo ironie i sarkazm trzba tez potrafic zrozumiec, a niektorym nikła bystrosc na to nie pozwala.
3. no wlasnie nie zrozumiales, gratuluje
4. nie, dlatego, że nie zczailes konwencji tego filmu, a jak sie cos neguje to nalezy przedstawic tresciwe argumenty, a nie jakies popychasz haselka typu kicha i juz, jak jakies dziecko 10 letnie

A teraz napisz mi łaskawie co takiego odkrywczego wniosłeś w tych swoich wypowiedziach? Jakie przedstawiłeś "treściwe argumenty" na swoją hipotezę, że inni tego filmu nie zrozumieli? I jeszcze jedno. Co Ty masz do dzieci? Masz jakiś z nimi problem? Jesteś do nich uprzedzony? A może jeszcze coś innego?

ocenił(a) film na 8
gimi

to ty cymbale stawiasz teze, ze film jest totalną kichą, a nie ja. To ty masz bronic swojej racji. Ty chyba smarku nie bardzo wiesz na czym polega stawianie tezy. Jak sie cos oskaraza to nalezy stwierdzic za co, a nie pisac kretynskie teksty bez zadnego pokrycia.
Nie mam nic do dzieci, tylko do takich gnojkow jak ty, ktorzy czcze gadki prowadza bez zadnej głebszej tresci, a jak sie ich pyta o konkrety to blokada intelektualna nie pozwala na merytoryczna dyskusje. Od co mam.

ocenił(a) film na 4
black_bastard

real bastard :P

black_bastard

W mojej odpowiedzi nie było żadnego rynsztokowego słowa które by Cię obraziło. A Ty wyzywając i obrażając pokazujesz swoją kulturę. Wyzywając od smarków stwierdzam, że jednak masz jakiś kompleks do dzieci.
Ja nie wygłosiłem żadnej tezy. Spójrz do słownika co oznacza słowo "teza". Napisałem tylko swoje odczucie co do filmu. A dla mnie ten film to "kicha" i nie muszę się z tego tłumaczyć!!
Jeżeli stwierdziłeś, że tego filmu nie zrozumiałem to chciałem się tylko dopytać dlaczego tak twierdzisz. A Ty zamiast odpowiedzi obrażasz.

Nie będę z takimi ludzi dyskutował, gdyż Twój język jest poniżej jakiegokolwiek poziomu.

ocenił(a) film na 8
gimi

najpierw napisz czemu te film to kicha, a nie pierdzielisz, ze nie musisz sie tlumaczyc. Oskarzasz cos to sie wlasnie tlumacz, a nie zachowujesz jak dzięciol.
Ja mam ci napsiac dlaczego filmu nie zrozumiales, najpierw to tyudowodni ze to kicha.

"Nie będę z takimi ludzi dyskutował, gdyż Twój język jest poniżej jakiegokolwiek poziomu."

hahah napisal to ktos, kto nie potrafi obronic swoich racji, nie wie dlaczego film to kicha, nie umie merytorycznie sie opowiedziec za swoim zdaniem, no to sorry, ale z czym do ludzi? Twoj poziom jest totalnie idiotyczny w takim ukladzie.

gimi

A gdzie twoje argumenty ... ?

waga55

zasnąłem na tym gównie

ocenił(a) film na 4
g_lox

i to jest konkretny komentarz, krótki, zwięzły i na temat :) potwierdzam :)

miihal3

Widzę,że dałeś 4,ja dałem 3.Dałbym 4 gdybym nie zasnął.Zasnąłem w momencie jak trzymali tego typa z taśmą na dziobie a on im kity wciskał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones