PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=561418}

Szklana pułapka 5

A Good Day to Die Hard
5,7 57 259
ocen
5,7 10 1 57259
3,3 12
ocen krytyków
Szklana pułapka 5
powrót do forum filmu Szklana pułapka 5

W związku z pojawieniem się nowej części w kinach postanowiłem przypomnieć sobie całą serie mój ranking wygląda tak
1 Szklana pułapka 9/10 pierwsza i najlepsza cześć ze wszystkich.
2 Szklana pułapka 3 8/10 minimalnie słabszy od jedynki prawie na równym poziomie dodatkowo świetny duet Willis VS Jackson no i Jeremy Irons jako czarny charakter super.
3 Szklana pułapka 2 7/10 słabszy od jedynki i trójki ale za to o sto razy lepszy niż 4 i wciąż kultowa jak cała trylogia.
4 Szklana pułapka 4 5/10 szału nie ma klimatu też obejrzeć raz i zapomnieć nie to co kultowa trylogia.

numer6

Jednam zmieniam ranking.
Szklana pułapka 9/10.
Szklana pułapka 2 8/10.
Szklana pułapka 3 8/10.
To jedyny film który trzymał wysoki równy poziom przez całą trylogie co w tamtych czasach było rzadkie a w tych to już szkoda mówić dla mnie istnieje tylko trylogia 4 część to kicha totalna 5 jeszcze nie oglądałem ale wątpię by trzymała poziom pierwszych 3 części.

numer6

1 - Die Hard 5.
2 - Die Hard 4.
3 - Die Hard 3.
4 - Die Hard 2.
5 - Die Hard 1.

teilnehmer07

witamy przedstawiciela dystrybutora

kopol1979

Gdybym był Dystrybutorem tego filmu, to codziennie byłbym na 1 seansie kinowym, no i miałbym już film na półce z DVD obok pozostałych części serii.

ocenił(a) film na 3
teilnehmer07

ale poza tym jestes normalny?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
teilnehmer07

jednak nie jesteś

ocenił(a) film na 7
teilnehmer07

1 i 2 po za konkurencją to nie ulega żadnych wątpliwośći .Dalej można się jedynie spierać która cześć lepsza 3,4 , czy 5 ?
Dla mnie tak wygląda ten ranking :
1 -Die Hard 1
2 -Die Hard 2
3 - Die Hard 5
4 -Die Hard 3
5 -Die Hard 4

ocenił(a) film na 1
numer6

Aaa przypomniałem sobie hejt na czwórkę, muszę otrzeć łzę nostalgi. Film miał słaby moment z odrzutowcem i mostami, ale poza tym trzymał poziom poprzednich części.

ocenił(a) film na 1
numer6

1- DH 3
2- DH 1
3 - DH 2
4 - DH 4
5 - DH 5

ocenił(a) film na 3
numer6

1, 3, 4, 2, a 5 to jest dla mnie poza klasyfikacją.
walczy o 9 miejsce z częścią numer 10- ale to w przyszłosci :)

ocenił(a) film na 4
xunix

1 Szklana Pułapka 9/10
2 Szklana Pułapka 9/10
3 Szklana Pułapka 9/10
4 Szklana Pułapka 8/10
5 Szklana Pułapka 4/10 !!!! Bardzo się rozczarowałam tym filmem, strasznie nudny, zero sensacji!!!

ocenił(a) film na 3
numer6

1.Szklana pułapka 10/10
2.Szklana pułapka II 9/10
3.Szklana pułapka III 8/10
4.Szklana pułapka V 6/10-Nie wiem co oni tak cisną po tej piątce moim zdaniem to 4 była do d*py
5.Szklana pułapka IV 4/10

ocenił(a) film na 6
numer6

https://www.youtube.com/watch?v=lBYtjY07WXg

1 "SZKLANA PUŁAPKA 3" Johna McTiernana - 10/10 - najinteligentniejsza z części
2 "Szklana Pułapka" Johna McTiernana - 10/10 - doskonałość
3 "SZKLANA PUŁAPKA 2" Renny'ego Harlina - 9/10 - brakuje tylko jednego, klaustrofobicznego klimatu
4 "Szklana Pułapka 4" Lena Wisemana - 8/10 - bardzo mądry tekst, nowoczesna realizacja
Ten cykl cechuje wyjątkowa inteligencja, logika i porządek przyczynowo-skutkowy i dbałość o prawdopodobieństwo tych nieprawdopodobnych przecież zdarzeń.
Do czasu.
5 "Szklana Pułapka 5" Johna Moore'a - 6/10 - ramota i bezdenna głupota, szkoda, że ten film powstał, ale jaki miał być, wyreżyserował go mierny reżyser, napisał fatalny scenarzysta, to się nie mogło udać.

numer6

1 2 i 3 na jednym poziomie czyli 7/10 4 i 5 nie dalem rady przebrnac wiec nie oceniam mysle ze tak w okolicach 3/10

ocenił(a) film na 4
numer6

1 - "Jedynka"
2 - "Trójka" - fabularnie kładzie bardzo dobrą dwójkę.
3 - "Dwójka"
... (przepaść ewolucyjna)
4 - "Czwórka"
...muł muł muł
5 - "Piątka"
:)

ocenił(a) film na 5
numer6

Ranking mojego kolegi
DH1
DH5
DH4
DH2
DH3

ditro_TM

Zmień kolegów

ocenił(a) film na 5
numer6

1. Szklana pułapka 3
2. Szklana pułapka
3. Szklana pułapka 2
4. Szklana pułapka 4.0
5. Szklana pułapka 5 - daleko w tyle za poprzednimi częściami, które właściwie lubię i cenię tak samo, nawet czwórkę.

ocenił(a) film na 6
numer6

DH 3 - pierwszy, który oglądałam. Świetnia intryga, rewelacyjny czarny charakter w wykonaniu Jeremego Ironsa. Po raz pierwszy akcja nie dzieje się w jednym miejscu tylko w całym NY,
DH 1 - rewelacyjny Hans Gruber,
DH 4 - moim zdaniem lepszy niż kiepska 2, nawiązujący do współczesności, film wcale nie głupi bo wykazujący zagrożenia wynikające z tego, że jesteśmy uzależnieni
od komórek, internetu itd. W dodatku znowu świetny antagonista,
DH 2- najsłabsza część (5 nie wliczam nawet)

ocenił(a) film na 5
numer6

1. Szklana pułapka 3
2. Szklana pułapka
3. Szklana pułapka 2
4. Szklana pułapka 4
5. Szklana pułapka 5

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones