PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541045}

Szefowie wrogowie

Horrible Bosses
6,5 129 808
ocen
6,5 10 1 129808
5,5 15
ocen krytyków
Szefowie wrogowie
powrót do forum filmu Szefowie wrogowie

Dziwi mnie tak wysoka ocena tego filmu na tym portalu. Zwykle nie szukam nielogicznych błedów, ale w tej komedii było ich naprawde bardzo duzo i same raziły po oczach. Nie pomine też faktu ze film jest poprostu głupkowaty, a sceny "humorystyczne", momentami żałosne. 4 to max co tu można dać. Nie lubie tego typu komedyjek.

galix21

Mnie też nie podobał się ten film. W ogóle cała fabuła jest do kitu z napaloną dentystką, próbami zabójstwa swoich szefów czy zabicia jednego z nich przez następnego, bo to kochanek żony ^^ Durna komedyjka.

ocenił(a) film na 8
Weronekk

Nie zgodzę się z wami.
Do tego filmu trzeba podejść na luzaka.
Przecież fakt, że były scenki z dentystką to tylko na plus do oglądania, chociaż było nielogiczne.
Idealny film, żeby się rozerwać.
Mocne 8.

obywatel_M

Każdy ma inny gust :) Preferuję trochę mniej głupkowate komedie.

ocenił(a) film na 8
Weronekk

Ja bardzo lubię filmy które nie są komediami z nazwy a są zabawne jak Forest Gump czy Nietykalni.
Ale lubię też pewien tym humory charakterystyczny dla Nagiej Broni. W Szefowie wrogowie były te klimaty.

obywatel_M

Nietykalni to zupełnie inna bajka - cudowny film ;)
Najlepiej mój gust dot. komedii odzwierciedlają francuskie komedie wyreżyserowane przez Francisa Vebera, np. Plotka, Zbiegowie, Przyjaciel Gangstera, Pechowiec :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones