PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=805316}

Sześć dni z życia

Sulla mia pelle
6,9 3 402
oceny
6,9 10 1 3402
Sześć dni z życia
powrót do forum filmu Sześć dni z życia

Zastanawia mnie jedno, rozumiem, że koleś został ciężko pobity, co w konsekwencij spowodowało jego śmierć, tylko nie rozumiem jak to się stało, że przez kilka kolejnych dni był pod opieką lekarską, robiono mu badania, lekarze wiedzieli i widzieli co mu dolega, a mimo to chłopak zmarł. Trochę poczytałem i temat skupia się na tych co go skatowali i ok, ale jakby nie widzę sprawy od strony zaniedbań lekarskich. On żył, porozumiewał się kilka dni, mówił co się stało, trochę tam utrudniał i odmawiał pewnych rzeczy, ale chyba w momencie jak lekarz widzi, że to prawie trup to jednak powinien chyba działać tak czy siak, jakoś tak lekko do tego podchodzili. Podobał mi się ten film, daje 7/10.

ocenił(a) film na 7
legos

Ja również zwróciłem na to uwagę, jeśli ten film wiernie odtwarza rzeczywistość - a wszystko wskazuje na to, że tak - to dlaczego ci lekarze nie zauważyli, że z chłopakiem jest z dnia na dzień coraz gorzej... Trochę to wygląda na lekarską znieczulicę, jakby go mieli tak naprawdę gdzieś. Z dociekaniem lekarzy co do sprawców jego pobicia to też było tak na odczep się: niby pytali, ale tak naprawdę mieli głęboko w d... to, co cholernie zastraszony chłopak chce powiedzieć między wierszami...

ocenił(a) film na 7
legos

Dołączając się do tematu. Wyraźnie było zaznaczone, że odmawia przyjęcia kroplówki i badań tomografem, co mogło być kluczowe. Z drugiej strony zwróćcie uwagę na to jakie ostatnio krążyły filmy z polskich Sor-ów - każdy przypadek mógłby być materiałem na film.

ocenił(a) film na 7
lucwarchol

Z tymi SOR-ami masz oczywiście rację i to daje do myślenia w kontekście wydarzeń, o których traktuje ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones