PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722208}

Szalona noc

The Overnight
4,6 1 704
oceny
4,6 10 1 1704
Szalona noc
powrót do forum filmu Szalona noc

Boże dlaczego?

ocenił(a) film na 2

Komedia? Cały czas się czułem, jakby film miał się przerodzić w thriller, a napalone małżeństwo miało się okazać parą seryjnych morderców. Film szary, ciemny, z okropnie żenującym poczuciem humoru. Polecam obejrzeć, żeby docenić to, że inne filmy są warte wyższych ocen.

sikorzak

W pełni się zgadzam. Jeden z najgorszych filmów jakie oglądałem, Nuda, żenada, dno i metr mułu.

ocenił(a) film na 7
sikorzak

Bo tak właśnie miało być. To co opisałeś jako rzekome wady, jest paradoksalnie istotną cechą filmu. Jak czułeś przytłoczenie zachowaniem bohaterów lub niezręczność, to właśnie twórcom się udało, bo O TO CHODZIŁO, bo ten film NIE MIAŁ BYĆ ŚMIESZNY.

Ale jak ktoś jest ograniczony i po zobaczeniu "komedii" w gatunkach na filmwebie oczekuje śmiechu, to nic dziwnego, że jest rozczarowany jak film nie okazuje się być kolorową zabawką. Na przyszłość szukaj gdzieś dalej, choćby imdb opisuje go jako "mystery" albo poczytaj coś więcej o tym co zamierzasz zobaczyć, a najlepiej nie kategoryzuj filmów na gatunki i nie zamykaj się na proste ich wrzucanie do kilku ram typu komedia = śmieszna, horror = straszny, akcja = dzieje się, bo się jeszcze nie raz przejedziesz.

ocenił(a) film na 6
Pauleta

Ależ ten film właśnie był śmieszny, tyle, że specyficznym poczuciem humoru, które cechuje produkcje braci Duplass i który trzeba rozumieć i lubić ;)

Pauleta

To wina Filmwebu, bo cos mi się wydaję, że jak by nie napisano, że to gatunek tylko komediowy to średnia ocen mogła by być podobna jak na imdb, to znaczy 6.1, a tak to oczekiwano okazji do pobrechtania się, a to nie przy tym filmie, więc bach ocena 2 albo 1. Nie jest taki zły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones