PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850581}

Super Mario Bros. Film

The Super Mario Bros. Movie
6,6 15 706
ocen
6,6 10 1 15706
5,4 15
ocen krytyków
Super Mario Bros. Film
powrót do forum filmu Super Mario Bros. Film

Powinien brzmieć "Super księżniczka i bracia Mario"

kawior2007

Grałem kilka lat w "Mario" i nie przypominam sobie, żeby księżniczka była wojownikiem

ocenił(a) film na 6
kawior2007

Szukałem takiego wpisu. Nie zawiodłem się! Bracia są wklejeni na siłę.

ocenił(a) film na 5
kawior2007

Ogólnie cała ta bajka to taki trochę niewypał na siłę jadący po marce... Zawiodłem się strasznie.

kawior2007

Bo to księżniczka Piczka he he he, kilka razy przewijałem i cały czas tak to brzmi ^_^

ocenił(a) film na 6
kawior2007

Dokładnie. Ja rozumiem, że chcieli nie robić z niej przedmiotu do ratowania, ale można było uczynić ją ważną i kompetentną w innej dziedzinie (na przykład zrobić z niej kogoś dobrego w dyplomacji albo mądrego). W zasadzie księżniczka mogłaby sama wszystkich uratować. To po prostu skrajna przesada w drugą stronę. Bo to żeńska postać tak dobra i kompetentna, że główny bohater wydaje się mieć coś do zrobienia tylko tak z grzeczności i scenariusza

ocenił(a) film na 8
MistrzSeller

Mordo Hipokryzja bije od ciebie na kilometr. Narzekasz że ta księżniczka to taka kozaczka i robi film a oceniłeś DUNGEONS & DRAGONS: ZŁODZIEJSKI HONOR na 10 gdzie tam baby a już w szczególności babka z szybkich i wściekłych rozwala każdego faceta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones