PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431915}

Stuart: Spojrzenie w przeszłość

Stuart: A Life Backwards
7,4 8 400
ocen
7,4 10 1 8400
Stuart: Spojrzenie w przeszłość
powrót do forum filmu Stuart: Spojrzenie w przeszłość

Film naprawdę chwycił mnie mocno za serce i nie chce puścić. Mimo tego, że nie do
końca rozumiałam słowo w słowo co mówią aktorzy (oglądałam z angielskimi napisami),
to byłam naprawdę pod wrażeniem. To co tam Hardy robił to jest po prostu, jakby to
powiedział Michał Piróg f*cking amazing great. On rzeczywiście umie zawładnąć sceną.
Umie tak zagrać, że nawet nie trzeba słowo w słowo rozumieć co mówi, bo gra nie tylko
słowami, ale i CAŁYM sobą. To jest po prostu piękne. Nawet nie musiał się w ogóle
odzywać. I tak rola byłaby świetna Szkoda, że nigdy (z tego co wiem) nie zagrał
niemowę ze zawaloną przeszłością (bo takie role naprawdę mu wychodzą, gorzej radzi
sobie z bezbarwnymi postaciami i, że tak ujmę, z graniem w pełni normalnych osób).

użytkownik usunięty
gtagirl

Podzielam opinię, film chwytający za serce; aktorzy zagrali na "10". Jak nie widziałeś polecam "Shelter" /2014 reż Paul Bettany/. A z filmów biograficznych - o podobnej tematyce - ale znacznie lżejszego kalibru , taki pokrzepiający "Kot Bob i ja".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones