PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431915}

Stuart: Spojrzenie w przeszłość

Stuart: A Life Backwards
7,4 8 403
oceny
7,4 10 1 8403
Stuart: Spojrzenie w przeszłość
powrót do forum filmu Stuart: Spojrzenie w przeszłość

smutna a jednak piękna opowieść, bardzo prosta narracja, wyśmienita obsada.

Aleksia

8/10. Tom Hardy - rewelacyjna rola! Polecam.

ocenił(a) film na 8
Aleksia

Dołączam do przedmówców!! Jeśli ktoś ma okazję zobaczyć- polecam!

ocenił(a) film na 10
Aleksia

Jeden z moich ulubionych filmów , bardzo prosto i prawdziwie przedstawiony . Mam w nim swoją ulubioną scenę. Dla mnie film idealny :)

Aleksia

Ja także polecam. Hardy przeszedł tutaj samego siebie...

Purslane

Moją ulubioną sceną w tym filmie jest ta, jak Stuart przygotowuje się na wesele siostry. On w ogóle dał radę dotrzeć na to wesele?

Purslane

Witam Was tez jestm pod wielkim urokiem tego filmu, Toma Hardy'ego nie widziałam do tej pory w żadnym powazniejszym filmie i jestem zachwycona tym jak zagrał bezdomnego cpuna i alkoholika. Swietnie dopracował kazdy szczegól swojej roli jest bardzo autentyczny w tych za duzych spadajacych spodnaich, podartej bluzie. Jego mimika powala naprawde nie jak on sie otrzasnał z tego po roli....Scena z gotowaniem wieziennego curry i robienia kanapki przezabawna . Wogole klimat filmu poruszajacego naprawde wane i smutne tematy pokazana jest w sposn bardzo przystepny i lekki. Niejednoktortnie usmiałam sie z tegkstów zarowno Toma jak i komentujacego Benedicta.
Naprawde warto poswiecie wieczór na ten film a potem przemyslec pare spraw..

ocenił(a) film na 9
Cortina_filmweb

Dokładnie piękny film do tego świetna gra aktorska.

ocenił(a) film na 9
Aleksia

tak.. to cos vartego uvagi.. sporo patologii ale ukazanej nie bezsensovnie.. v duzej mieze ukazane skutki ale bez pominiecia przyczyny.. vzbudza emocje.. pobudza do refleksji.. pokazuje ze niekazdy vpelni odpoviada za svoj los.. ze to cos bardziej zlozonego..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones