PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615315}

Striptizerki kontra wilkołaki

Strippers vs Werewolves
3,1 401
ocen
3,1 10 1 401
Striptizerki kontra wilkołaki
powrót do forum filmu Striptizerki kontra wilkołaki

Oceniam tak wysoko za ambicje filmu komediowego, niestety wykonanie bardzo amatorskie mimo ze montaz i dzwiek jest fajny, efekty specjalne na poziomie przedszkola, a fabula jest po prostu tak glupia jak mozna bylo sie spodziewac po tytule. plus za grafike i tyle w temacie. Mozna objrzec jakies 20 minut czy to poczatku czy srodka czy zakonczenie - to nie ma znaczenia, wszystko takie same.

dabram17

A nawiązanie do Jeana Rollina złapałeś?

ocenił(a) film na 4
Moondog

byc moze i bylo tam takie nawiazanie, ale ja osobiscie nie jestem zwolennikiem takie typu kina.

dabram17

Fakt film nie prezentuje sobą zbyt wiele. Ale ja zawsze podchodzę do takich filmów z dystansem. Sam tytuł już jasno daje nam pogląd, że to nie będzie komedia na najwyższym poziomie. Czasem można się nawet uśmiać z tak głupiej fabuły i ogólnej prostocie tego filmu. Nie polecam oglądania tego filmu z zamiarem obejrzenia poważnej produkcji. Według mnie dobrze jednak, że takie filmy się jednak pojawiają. Choć są głupie i proste to jednak znam osoby które uwielbiają takie filmy :) Poza tym film za darmo i LEGALNIE można zobaczyć na vodtube.pl

ocenił(a) film na 1
dabram17

Ja na razie obejrzałem pierwsze kilka minut filmu i na razie na plus 1 piosenka zespołu Duran Duran,Nie dłuego racam do ogladania tego tworu i nie długo podzielę się z wami swoją opininią na temat tego?????......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones