PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594357}

Strażnicy Galaktyki

Guardians of the Galaxy
7,5 251 397
ocen
7,5 10 1 251397
6,9 45
ocen krytyków
Strażnicy Galaktyki
powrót do forum filmu Strażnicy Galaktyki

GOTG, Avengers etc.

ocenił(a) film na 5

Jeśli takie filmy mają bić rekordy zysków w różnych krajach, to nie ma nadzieji dla kina. Jest tylko bul.

ocenił(a) film na 9
600795621

BUL powiadasz?

ocenił(a) film na 5
Wakko

po raz pierwszy

ocenił(a) film na 9
Wakko

Hahaha

ocenił(a) film na 8
600795621

Chodzi ci o "bull"? Czyli byk?

ocenił(a) film na 5
dirt16

po raz drugi

ocenił(a) film na 9
600795621

Boli to twój analfabetyzm...

ocenił(a) film na 8
matthewrealfan

Bul jest akceptowalny. Bronek tak zarządził :)

ocenił(a) film na 5
matthewrealfan

po raz trzeci

ocenił(a) film na 8
600795621

... sprzedane!
Co to za licytacja była?

ocenił(a) film na 5
dirt16

Na tę chwilę trzy albo cztery (?) osoby wytykają mi ten rzekomy błąd (co gorsza drugiej "pomyłki" chyba nie zauważają). Każdy z tych ludzi ocenił GOTG bardzo wysoko, tylko moshimosh na razie nie podzielił się z nami swoją opinią odnośnie tego dzieła, ale nie mam pewności czy zaliczać go do omawianej trójki.

ocenił(a) film na 8
600795621

rzekomy błąd? "pomyłka"? Uważasz, że słowa które napisałeś - nadzieji i bul, są poprawne ortograficznie?

dirt16

Chyba nie jesteś zbytnio kumaty.

ocenił(a) film na 8
Blaxi

Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

ocenił(a) film na 7
dirt16

To był celowy zabieg.

ocenił(a) film na 8
Jinno

Tia.
Popełnij durny błąd ortograficzny, a potem tłumacz się tym, że jest to celowe...

ocenił(a) film na 5
dirt16

Jeśli nie wiesz jaka jest geneza obydwu błędów, to naprawdę wypadałoby sprawdzić, nawet jeśli żyjesz gdzieś na emigracji, odcięty od Polski.
Wskazówki udzielił już ktoś inny w tym wątku, powodzenia w śledztwie :)

ocenił(a) film na 8
600795621

Fakt. Nie ma nadziei, gdy analfabeci recenzują innych.

ocenił(a) film na 5
Dobrosz_65

Często gorzej jest gdy robią to ignoranci. Niemniej to, że odkryłeś także i drugi błąd stawia Cię nieco wyżej w ich gronie, bo Twoich przedmówców najwyraźniej bolał tylko bul. Gratuluję.

600795621

Bo są filmy, które się ogląda tylko dla rozrywki. Przecież jej również potrzebujemy.

ocenił(a) film na 9
Annunaki

True

600795621

Bul i rzal!

ocenił(a) film na 5
moshimosh

czyżby po raz czwarty?

ocenił(a) film na 6
600795621

@600795621

W mojej opinii, w tym momencie przegrałeś w swoją własną grę.

ocenił(a) film na 7
Whoever_2

popieram

ocenił(a) film na 8
600795621

Gościu zrobił sobie marną prowokację i teraz ma z was polewkę, że na to reagujecie :)

ocenił(a) film na 9
Nozix

Niech wyjdzie, bo zaśmieca forum

600795621

I mówi to osoba która co drugi film ocenia na 1.....ehhhh

ocenił(a) film na 5
hantos

Co siódmy film:
http://prntscr.com/5cz8gm
Dla mnie skala zaczyna się na 1, dla innych na 3, a dla jeszcze innych na 7.

(nie żeby to miało jakieś znaczenie, brakuje jedynie żebyś jeszcze przejrzał moje oceny uważniej i wytknął mi którąś z nich)

ocenił(a) film na 10
600795621

A jakie filmy wg cb powinny bić rekordy zysków?

ocenił(a) film na 9
ThePinkFin

Pewnie Niezniszczalni xD

ocenił(a) film na 5
Himiteshu

Przecież to trzyma niemalże ten sam poziom co Expendables.

ocenił(a) film na 9
600795621

Nie bardzo

ocenił(a) film na 9
600795621

Mam nadzieję że właśnie takie filmy będą najwięcej zarabiać :)

ocenił(a) film na 4
600795621

Zgadzam się z pełnej rozciągłości.

600795621

Powiedz mi człowieku czego ty nie rozumiesz ? Oczywiście oprócz języka polskiego.
Dziwi cię fakt ze kino rozrywkowe jest zarobkowe.

ocenił(a) film na 5
Shambler

Po raz piąty, ewentualnie od rana się chlało, w Wigilię?

ocenił(a) film na 7
600795621

Mi tam film, jako kino rozrywkowe się podobał, ale doprawdy uśmiałem się w tym wątku z Twoich krytykantów, tak trzymaj ;)

ocenił(a) film na 9
600795621

Nie wiem, każdy próbuje Ci wytłumaczyć pewną bardzo istotną kwestię dotyczącą filmu a Ty próbujesz zgrywać mądrale, która rzekomo celowo popełnia błędy w znanym tylko sobie celu.

ocenił(a) film na 9
JasonCCC

aa, zapomniałbym - po raz szósty ;)

ocenił(a) film na 5
JasonCCC

~Sześć przypadków ignorancji dało głos, ale nie w każdym z nich ignorancja idzie w parze z arogancją jak tutaj.

ocenił(a) film na 9
600795621

Wydaje mi się, że w tym wątku tylko Ty się nią wykazujesz.

ocenił(a) film na 7
JasonCCC

Jak na gimnazjalistę znalazł ciekawy sposób na publiczne popełnianie pewnych błędów gramatycznych, niestety nie jest to tak inteligentne jak myśli. Na szczęście co roku jest Kevin :)

ocenił(a) film na 5
JasonCCC

Oprócz ignorancji i arogancji jeszcze brak czytania ze zrozumieniem.
> Ignorancja - nie znasz genezy obydwu "błędów", zwłaszcza jak są używane razem, a po uzyskaniu informacji najwidoczniej nawet nie starasz się sprawdzić o co chodzi, czyli dalej brniesz w swojej ignorancji. Ja rozumiem, że można nie czytać prasy i nie oglądać wiadomości regularnie, ale nawet wtedy ludzie jakoś się o pewnych rzeczach dowiadują, często właściwie tylko po to, by nie wyjść na ignorantów żyjących na innej planecie. Mam nadzieję, że nie poprawiasz innych gdy mówią o "oczywistej oczywistości", zwłaszcza jeśli nie wiesz skąd ten stosunkowo nowy środek stylistyczny pochodzi. Sprawdź też po co używa się środków stylistycznych, jeśli ich cel jest, cytując Ciebie, "znany tylko mi".
> Brak czytania ze zrozumieniem (Ty oraz Shambler) - parafrazując jego słowa - ja nigdzie nie napisałem, że nie rozumiem zjawiska, lub że mnie to dziwi. Jestem tylko świadom jaka będzie jego konsekwencja dla przyszłości kina. To samo wnioskuję patrząc na zyski chociażby Die Hard 4 i Die Hard 5. Przyjemnego oglądania Die Hardest i jemu podobnych życzę.
> Arogancja - przychodzi bardzo łatwo zwłaszcza ludziom wyobcowanym w realu. Takim osobom pozbawionym umiejętności interpersonalnych, przede wszystkim empatii, łatwo zapomnieć, że w internecie mają do czynienia z ludźmi, takimi samymi jak oni, z którymi przynajmniej wysililiby się i starali zachować pozory twarzą w twarz. Więc wyzywają, zapominają o manierach i jak delikwent wyżej - nazywają "gimnazjalistami" (jaki dorosły.. szkoda tylko, że nie odróżnia błędów ortograficznych od gramatycznych, skoro jest "ponad" gimnazjum :) ). No i mamy tutaj to nieśmiertelne przekonanie o swojej wyższości nad innymi. Każda osoba, którą spotykamy (także w internecie), może równie dobrze górować nad nami inteligencją, doświadczeniem czy wiedzą w danym temacie.

ocenił(a) film na 10
600795621

Ortografię opanuj.

ocenił(a) film na 5
filmowy03817

Nie ma tutaj żadnych błędów ortograficznych, ale jeśli widzisz jakieś - take your own advice.

ocenił(a) film na 9
600795621

Kurcze, miałem do czynienia z takimi ludźmi od cholery razy i wiem, że jakakolwiek dyskusja do niczego nas nie zaprowadzi. Ja wiem swoje i być może chciałbym poznać Twój punkt widzenia, jednak Ty starasz się w bardzo wyniosły sposób udowodnić ludziom, że nie kapują co chciałeś przekazać swoimi błędami. Nadal twierdzę, że nie wykazałem się ignorancją ani arogancją, nawet po wnikliwej analizie czegoś co już wiedziałem, a co koniecznie musiałeś napisać po raz kolejny udowadniając swoją drugą przywarę. Pozdrawiam i ... wygrałeś ;)

ocenił(a) film na 5
JasonCCC

Szacunek za podjęcie walki ;)

600795621

Nie ma to jak wymaganie zaznajomienia z jakąś nieistotną błahostką na forum space opery, która zresztą nie ma nic wspólnego z tematem.

Innymi słowy swój własny idiotyzm próbujesz daremnie usprawiedliwiać czyjąś ignorancją.

Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 5
roach22

Jak zawsze są wyjątki od reguły, ale na ogół wiadomo kto ocenia te filmy na 10/10.

A to że zniżyłem się do Twojego poziomu, dyskutując teraz z Tobą, naprawdę nie oznacza, że także jestem idiotą.

Bez pozdrowień.

600795621

No cóż, czego mogłem się spodziewać po osobie, która na siłę próbuje usprawiedliwić własną głupotę?

Żegnam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones