PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806077}

Strażnicy Galaktyki: Volume 3

Guardians of the Galaxy Vol. 3
7,8 56 485
ocen
7,8 10 1 56485
7,5 38
ocen krytyków
Strażnicy Galaktyki: Volume 3
powrót do forum filmu Strażnicy Galaktyki: Volume 3

Petarda

ocenił(a) film na 10

Marvel wybaczam ci te gnioty seriale co ostatnio wydawałeś. Film absolutnie MOCNY! Odczuwałem wszelkie emocje oglądając go. Majstersztyk i czekam na kolejne odsłony

ocenił(a) film na 9
Toffie_Crisp

Tylko niestety od Gunna już nic nie będzie, Marvel go przecież wywalił, wrócił tylko na dokończenie tego projektu. Jedyne odsłony, jakie dostaniemy to już te w DCU.

ocenił(a) film na 5
Toffie_Crisp

Nigdy nie zrozumiem rozemocjowanych fanów Marvela. Ocena 10? Gdzie to nie było nawet blisko pierwszej części? Pomijając oczywiste i obiektywne wady tego filmu to nie wiem ile trzeba by dać pierwszej części? 30/10? Zero krytycyzmu. Też lubię Guardiansów, ale od ocen na filmweb to trzeba by odjąć średnio ze 2 punkty(albo i więcej) od każdego filmu który wyszedł niedawno, bo ludzie nie są w stanie normalnie na chłodno ocenić filmu żeby dać ludziom mniej więcej info na temat tego czy warto pójść do kina.

ocenił(a) film na 10
jeloneq7

Stary literalnie dałeś temu filmowi 5, jakby ten film miał na filmwebie ocene 5 to bym w życiu na niego nie poszedł. Dla mnie jest petarda i totalnie zasłużony na 10 gwiazdek, a takich smutasów nie czytam bo później wchodzę na ich konta i najwyżej oceniony na 7 to jakiś brazylijski chłam z lat 60

ocenił(a) film na 5
Toffie_Crisp

Dałem 5, bo film nie zasługuje na więcej, bo jest średni. Jestem na portalu "filmweb" i wg ich skali opis oceny 5 to film średni. To że byś na niego nie poszedł jakby miał ocenę 5 nie ma tu nic do rzeczy. Przypominam że ocena 10 to Arcydzieło, a nie ma perfekcyjnych filmów. Pierwszej części wystawiłem ocenę 8/10, bo obiektywnie podchodzę do krytyki filmowej i był to film bardzo dobry, stąd korespondująca z tym ocena. Nie wiem po co takim ludziom w ogóle skala na filmwebie, skoro większość tego typu osób zna tylko 2 oceny. 10 i 1.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
jeloneq7

Innym się podobał, więc ocenili go na tyle, na ile innym się podobał. Mają mu dać taką ocenę jaką Ty myślisz że powinien dostać? xDD

ocenił(a) film na 5
Blindeaf

Rozumiem że niektórym może się podobać bardziej lub mniej. Natomiast nieskończona lawina 10-ek w filmach które ewidentnie na to nie zasługują powoli mnie irytuje. Tworzy to problem w którym użytkowanie filmweb-u co do ustalenia co jest warte obejrzenia i czego się spodziewać po filmie mija się z celem. Dodatkowo tak jak mówię nikt nie zwraca uwagi na skalę i jej opisy. Rozumiem że niektórzy wolą kino akcji ponad horrory lub komedie itd. ale nawet biorąc pod uwagę poprzednie filmy Marvela które były o wiele lepsze od tego te oceny mijają się z prawdą. Skoro powiedzmy Infinity War ma średnią 8.1, a ten film o wiele od niego gorszy ma ocenę średnią na poziom 8.2 to coś jest nie tak i to w tym przypadku nie z moją oceną. Nie zmuszam przecież nikogo do wystawiania niższych not, tylko zwracam uwagę na totalny brak krytycyzmu większości społeczności filmwebu. Ogólnie odnoszę wrażenie, że to winna dzisiejszego zdziecinnienia totalnego, bo ludzie poczuli emocje A lub B na filmie C, to od razu leci 10/10 ocena ignorując inne skazy produktu.

ocenił(a) film na 9
jeloneq7

Częściowo się zgadzam z tobą tyle ze trochę widzę inna rzecz w komenatrzach, czyli sztuczne zaniżanie filmów, które co najzabawniejsze i smutniejsze w wielu przypadkach dotyczy osób, które nie tylko nie lubią filmów tego gatunku ,co nawet często nie oglądają a wystawiają najniższe noty. Robią to po to wyrzucić swoje emocje jak bardzo nienawidzą gatunku i ludzi, którzy się tym zachwycają. Ja oceniłem film na 9 bo wywołała w mnie emocje oraz był filmem który mi się bardzo podobał pod każdym względem ale na 10 nie zasłużył gdyż no wiadomo są jeszcze takie filmu jak endgame. To ze filmweb dał taka nazwę arcydzieło nie oznacza ze ludzie traktują to jak arcydzieło. Jednak zważywszy na to ze każdy ma swoje zdanie to niektórzy daj 10 i w sumie jak po drugiej stronie oceny są negatywne po tak to te oceny się znoszą i ocena filmu powinna być obiektywnie właściwa. Pierwsze ze ocena jest z 2/3 dni wiec może się spokojnie jeszcze zmienić. Tak mówiąc po sobie i ludziach których pytam to bardziej mi się podoba ta cześć od pierwszej i drugiej i ma fajniej rozwinięta akcje i postacie i u mnie filmy tamte maja po 7/10 wiec każdy ma swoją ocenę :)

jeloneq7

I ty dales 10 szybkim i wsieklym???? Hahahahah koorwa zdechnij ok?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones