PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=915}

Stalowy gigant

The Iron Giant
7,7 30 285
ocen
7,7 10 1 30285
7,0 7
ocen krytyków
Stalowy gigant
powrót do forum filmu Stalowy gigant

To jest animacja

ocenił(a) film na 9

I to się nazywa animacja, a nie jakieś ścierwo w 3D, którego jest pełno. To tylko moja opinia możecie się ze mną nie zgadzać, ale dla mnie to jest prawdziwy film animowany i kropka.

ocenił(a) film na 8
gruby100

Masz całkowitą rację. Analizując ostatnią dekadę, do dobrych filmów animowanych zaliczyłbym tylko dwa pierwsze "Shreki", "Gdzie jest Nemo" i "Odlot".

ocenił(a) film na 9
nezumi1

Racja poza Shrekeim (choć jest dobry) na Gdzie jest nemo i Odlocie to można się rozkleić ;)

ocenił(a) film na 8
gruby100

Na "Odlocie" to się nie rozkleja, tylko zwyczajnie ryczy

ocenił(a) film na 7
nezumi1

Ha! A to dobre. Oglądając 23 odcinek Sakurasou no Pet na Kanojo padłbyś na zawał, jeżeli beczysz na Odlocie. No chyba że jesteś nietolerancyjny i łykasz tylko amerykańskie produkcje.

ocenił(a) film na 9
MJ_killer

nie tylko amerykańskie, uwielbiam animacje francuską, rosyjską, ogólnie europejskie animacje są dobre nawet polskie :D Ale może wg Ciebie jestem nietolerancyjny ale no niestety są ludzie źli tacy jak ja którzy po prostu nie trawią anime, ale to ze względu na kreskę bo czasem fabuła jest ok jak np w grobowcu świetlików (o dziwo jestem nim zachwycony) ale nie obraź się azjaci są słabi w kinematografii ogólnie nie tylko ich animacje ale większa część produkcji jest słaba i wg mnie nie może równać się z kinem europejskim i amerykańskim niestety.

MJ_killer

Nietolerancyjny?
Co to za bełkot?
Używasz słów, których znaczenia nie rozumiesz.

ocenił(a) film na 7
Adaslaw

O stary, cringe niezły. Ten komentarz został napisany 6 lat temu. Następnym razem sprawdzaj datę w prawym dolnym rogu, tak na wszelki wypadek. Miłych lat dwudziestych XXI wieku i dobrego dnia ;)

ocenił(a) film na 8
gruby100

Tak właściwie to gigant (postać) jest wykonany w technice 3D (ma tylko nałożone kontury).

ocenił(a) film na 9
qbson

Ale efekt jest taki, że nie wygląda na 3D :)

ocenił(a) film na 10
gruby100

to może został wykonany w technice 2D?

tivoltgames_filmweb

tivoltgames_filmweb Gigant został wykonany w 3D

ocenił(a) film na 8
gruby100

Owszem, ale nie przesadzalbym z krytyka 3D... Lubie klasyczne animacje 2D, ale takie Toy Story (zwalszcza 1sze) to dzielo sztuki, kamien milowy w historii kinematogragii i arcydzielo pod wzgledem zarowno fabuly, jak i techniki wykonania. Robi ogromne wrazenie nawet dzis, ponad 20 lat po premierze. Podobnie Monsters, Inc. Niczego nie ujmujac klasyce animacji 2D np. Disney'a czy niezaleznym produkcjom...

ocenił(a) film na 9
grizley

haha masz racje ale zwróć uwagę, że pisałem to pięć lat temu :D Teraz się z Tobą zgadzam zwłaszcza Toy Story pokazuje, że animacja 3D może być dziełem sztuki, ale pokazuje też że jeśli nie podchodzisz do animacji profesjonalnie i przygotowany to potem wychodzi z tego co wychodzi. A potem taki piętnastoletni ja krzyczy, że 3D to gówno XD

ocenił(a) film na 8
gruby100

Zgadzam sie:)

ocenił(a) film na 5
gruby100

Sam jesteś ścierwo! Jak Ci się nie podoba animacja 3D to nie musisz oglądać, nie każda animacja 3D jest dobra ale są też filmy wybitne tak jak z każdym gatunku. Znawca kina się znalazł, Gimb jak nic
Tak na marginesie "Stalowy Gigant" dupy nie urywa, dałem 5 bo na więcej niż 6 nie zasługuje

ps dostrzegłem posta powyżej że się zreflektowałeś i poszedłeś po rozum do głowy (Brawo) ale zostawię mego posta dla innych gimbów

rotax750

Teraz to ty jesteś tu największym gimbem :/ Przecież wyraźnia napisał że myślał tak 9 lat temu!

Dubbingorozec

Panie Dzieju! Odpowiadasz Pan na posty sprzed 3 i 5 lat ;) Główny wątek ma 9 lat xD
Daty publikacji umieszczono w lewym dolnym rogu bezpośrednio pod opublikowanym komentarzem :)
Tak, widzę, że Twój post jest sprzed 4 miesięcy.

Uriah

Niezbyt chyba zrozumiałeś/aś , mi tutaj chodzi że autor/ka już 5 lat temu się poprawił/a i napisał/a że jednak jemu/jej się podobają animacje również w 3D, a Rotax750 napisał jemu/jej obraźliwy komentarz 3 lata temu, mimo iż od 2 lat autor/ka nie jest źle nastawiona na 3D,
mam nadzieje że teraz skumałeś/aś o co mi chodziło ;)

Dubbingorozec

Wiem, zrozumiałem tok dyskusji.

ocenił(a) film na 7
gruby100

bez przesady. animacja 3d rownierz wymaga duzo pracy i potrafi byc dobra. nazywanie tego scierwem jest nie na miejscu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones