PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477767}

St Trinian's II: The Legend of Fritton's Gold

St Trinian's: The Legend of Fritton's Gold
6,2 7 133
oceny
6,2 10 1 7133
St Trinian's: The Legend of Fritton's Gold
powrót do forum filmu St Trinian's: The Legend of Fritton's Gold

moim zdaniem film dużo stracił na tym, że gemma a. zagrała tylko mały epizod, bo w jedynce ona była kołem napędowym i dużo wnosiła do filmu, a w dwójce pojawiła się tylko na 5 minut dosłownie, 4/10.

ocenił(a) film na 4
herkules5_56

Również myśle że część druga jest o wiele słabsza. Wątek jest ciągnięty na siłe i gdyby nie Colin i Rupert byłaby to kompletna klapa. 5/10

ocenił(a) film na 3
skarpetka_55

Da się oglądnąć ale zgadzam się z moimi poprzednikami film dużo stracił i to właśnie dla tego że gemma praktycznie w nim nie grała.. Oglądałam go na trzy podejścia bo tak mnie nudził..

ocenił(a) film na 9
1993asia1993

A ja się nie mogę z wami zgodzić ;] Bardziej podobała mi się druga część - imo była bardziej rozwinięta fabularnie, a fakt, że w niektórych momentach twórców trochę poniosła wyobraźnia wyszedł tylko na plus ;] Chociaż fakt, też żałowałam, że Gemma nie miała większej roli ;]

herkules5_56

Ja sądzę, że ten film mógłby sie spodobać, ale gdyby nie oglądać wcześniej pierwszej części; zdecydowanie jest o wiele gorszy, fabuła wychodzi poza mysl przewodnią, a watki nie są tak frapujące. Na niekorzyść mozna dopisać również zmianę bohaterów, a zwłaszcza zmniejszenie roli Gemmy do minimum- osobiscie uważam ze była tam najbardziej charyzmatyczną i barwną postacią, a zwłaszcza lubiłam momenty jej konfrontacji z Flashem;

ocenił(a) film na 5
martynaa272

Mnie tam sę podobało, film niezwykle pocieszny, sam widok charakteryzacji Firtha sprawiał że skręcałam się ze śmiechu no i Tennant i ego miny :)
Gemma niewykorzystanym atutem, ale może chcieli sprobować czegoś nowego?... Jak dla mnie było ok, lekko się oglądało

ocenił(a) film na 3
Hannah_Dora

Dla mnie Gemma była największym objawieniem 1 części, teraz bez niej było jakoś tak nudno. Mam nadzieję, że będzie jej więcej w 3 części ;)

herkules5_56

wiecie gdzie mogę sciągnąć ten film?

herkules5_56

Mnie obie części się bardzo podobały. Druga może bardziej, przez te zagadki.
No i Colin zagrał świetnie:)

ocenił(a) film na 7
herkules5_56

zgadzam się w 100%, po 10minutach zaczęłam przewijać film w poszukiwaniu ciekawszego fragmentu :/

herkules5_56

Wszyscy tu narzekają na mniejsza role gemmy ale jak dla mnie to za mało bliźniaczek było. Szkoda ze nie nakręcili o nich osobnego spin offa. One są zajebiste :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones