PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797156}
7,6 395
ocen
7,6 10 1 395
Sprawiedliwi Wydział kryminalny. Wszystko się może zdarzyć
powrót do forum filmu Sprawiedliwi - Wydział kryminalny. Wszystko się może zdarzyć

Właśnie skończyłem oglądać na czwórce. Skakałem po kanałach i w sumie tak zacząłem oglądać, bo nic lepszego nie było. I ku memu zaskoczeniu, ten film mnie wciągnął, pomimo paradokumentalnej konwencji. Niezła gra aktorska, fajne dialogi, nawet się pośmiałem trochę. Taki film dobry na wieczór z piwkiem, dla odprężenia.

adlerxx

Mozesz powiedziec ktora ekipa policjantow nad tym pracowala albo czego mniej wiecej (bez spoilerow) dotyczyla sprawa... bo nigdzie nie ma opisu.

keteek

Haha, tak za bardzo już nie pamiętam. Zdaje się, że żadnej sprawy kryminalnej w filmie nie było. Raczej chodziło o przygotowania do ważnego wydarzenia w życiu Walczaka (i niespodzianki, jaką mu zrobił Bolek :D) i o miłosne perypetie Pauliny. To takie zakończenie trzeciego sezonu. Pozdrawiam.

adlerxx

Była sprawa - zaginięcie męża, nieprzytomna dziewczyna w szlafroku... Kuba w dniu ślubu poszedł normalnie do pracy

Tapir_filmaniak

Faktycznie, aż musiałem sobie przypomnieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones