PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9720}
6,9 16 608
ocen
6,9 10 1 16608
5,4 5
ocen krytyków
Sprawa się rypła
powrót do forum filmu Sprawa się rypła

Tańcząca córka Kadeli jest rewelacyjna, tak jak motyw muzyczny przewijający się przez cały film. Podrygiwania Kadelówny jest baaardzo seksowne a i muzyka daje radę.

lisek1

Ta aktorka grająca rolę córki Kadeli to prawdopodobnie Dorota Fellman. Czytaj moją odpowiedź dla "`serbinek26" na tej stronie. Znajdziesz więcej informacji.

lisek1

Niektórzy uczestnicy dyskusji uważaja, że córkę Kadeli gra Maria Radochońska. Ja pdtrzymuję swoje zdanie, że jet to Dorota Fellman.

usciwierz

Dorota Fellman w ogóle nie gra w tym filmie.

ocenił(a) film na 7
Wognin

To doprawdy powalające, że w całym filmie, zwłaszcza że najbardziej przykuwa tutaj uwagę oczywiście pan Pieczka, najbardziej żywiołowe reakcje wywołuje epizodyczna i karykaturalna nowobogacka córka bogatszego wiejskiego sąsiada, pewnie przez te 0,5648923 sekundy gdy na balkonie mignął jej obnażony biust. Eh ;)

kaeszzzzz

Nie zapominaj o owłosionym ciasteczku :D

ocenił(a) film na 8
Jordan66

Tak jest, to bardzo eleganckie było...

ocenił(a) film na 8
kaeszzzzz

Przede wszystkim dlatego, że wybornie kręci pupcią, wkomponowując się doskonale w rytm muzyki ;-)

ocenił(a) film na 8
kaeszzzzz

niewiele trzeba by Cię powalić..

ocenił(a) film na 6
kaeszzzzz

Biust to akurat jej słabsza strona. Ciekawe ile miała lat

ocenił(a) film na 9
tadzikk666

chyba pełnoletnia/ to nie agnieszka W z sary

Wognin

Chyba ma Pan rację. Córkę Kadeli zagrała Maria Radochońska.

usciwierz

A ja myślę że córkę kadeli gra Grażyna Michalska. Grała kiedyś Honorkę w Motylach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones