PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758309}
5,2 206
ocen
5,2 10 1 206
Spider Man Lives: A Miles Morales Story
powrót do forum filmu Spider-Man Lives: A Miles Morales Story

Film

ocenił(a) film na 7

Świetny byłby film długometrażowy, podobno będzie Homecoming, po tym jeszcze jeden i koniec filmowego Parkera! Już potem będzie Miles. Macie pomysł na aktora?

kubix45

https://www.youtube.com/watch?v=kFZDRqWdL0w&app=desktop

ocenił(a) film na 7
LordVader345

na niego nie ma szans :/

ocenił(a) film na 6
kubix45

No właśnie nie.Twórcy chcą żeby bohater w końcu był dorosły,dlatego myślę że będzie więcej części niż trylogia Spider-Mana.

ocenił(a) film na 7
roman876

Już sprawa wyjaśniona, będzie film animowany z Milesem :P

ocenił(a) film na 6
kubix45

Chciałem jeszcze dodać że Peter ze świata Ultimate wrócił i ma się dobrze.

roman876

I co robi?

ocenił(a) film na 6
LordVader345

Na razie pomógł Milesowi pokonać Goblin. Jestem z serią Ultimate do tyłu

LordVader345

W Ultimate Peter wrócił, wspólnie z Milesem pokonali Green Goblina, by później Parker oddał rolę Spider-Mana Moralesowi i mógł wyjechać w siną dal z Mary Jane. Jakiś czas po tym event "Cataclysm" i "Secret Wars" zniszczyły uniwersum Ultimate i przeniosły Milesa wraz z jego otoczeniem do głównego uniwersum 616. Wszyscy myśleli że uniwersum Ultimate już nie istnieje, do momentu gdy w jednej z historii nie okazało się że Ziemia 1610 przetrwała i Peter Parker w tamtej wersji znów działa jako Spider-Man, jest członkiem Ultimates i kontynuuje związek z MJ.

Na powrót do historii z tamtego świata raczej się nie zanosi, zwłaszcza że Miles jest już integralną częścią głównego kanonu. Może kiedyś się dowiemy z jakiejś miniserii jak potoczyły się dalej losy Ultimate Marvela.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones