PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 158 117
ocen
7,2 10 1 158117
7,2 34
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Nagle okazuje się, że Flash jest Hindusem uczęszczającym do kółka naukowego...
Tylko tak dalej, a czarny Peter Parker będzie przy następnym restarcie serii :)

ocenił(a) film na 10
ZiD0

To ja jeszcze przypomnę że nawet taka buchajaca na wszystkie strony testosteronem ikona kina jak Arnold Schwarzenegger był w jednym filmie w ciąży ! Skandal skandal ! :D
http://www.filmweb.pl/film/Junior-1994-6645

użytkownik usunięty
Meximax

Zgodzę się, odbieganie od komiksowych oryginałów na których się wychowałem, jest trochę irytujące. Samuel L. Jackson jako Nick Fury jest bardzo ok, ale nie dajmy się zwariować z tą całą "poprawnością polityczną" i naprawianiem czegoś co nie jest zepsute ....

Meximax

Nie wspominając że Peter parker nie podbija do rudej Mary Jane, tylko do.. mulatki?
( a Domino z Deadpoola 2 to już absurd)

ocenił(a) film na 6
brueghel21

Jedynie jej gra aktorska może uratować Domino, ale nie wierzę, że nie dało się znaleźć równie utalentowanej* aktorki, która wyglądem przypomina postać...

*zakładając, że ta aktorka faktycznie dobrze zagra

ocenił(a) film na 6
Meximax

https://flarrow.pl/2018/w-castingu-do-sequelu-spider-man-homecoming-poszukiwana- jest-osoba-bez-okreslonej-plci/ Jeżeli to prawda to mocno skisłem :D

ocenił(a) film na 10
Meximax

przecież to tylko jego ksywka, nigdzie w filmie niema wspomniane, że to ten bohater o nadludzkiej szybkości... ;p i jak by mnie coś miało wk*rwić odnośnie rasy to ew ta dziewczyna, którą wstawili zamiast Mary Jane Watson. Ogólnie film mi się podobał.

użytkownik usunięty
Meximax

Flash jest z uniwersum DC.

ocenił(a) film na 6
Meximax

Tyle że aktor grający Flasha pochodzi z Gwatemali

ocenił(a) film na 9
Meximax

Tylko, że w przypadku Flasha, jego biały kolor skóry to nie jest jego cecha. Miles jest chłopakiem pochodzącym z czarnej dzielnicy i ta dzielnica, oraz problemy czarnych się w nim odbijają. Flash to po prostu koleś który dręczy petera, jednak bądźmy szczerzy, dzisiaj w dobie kamerowanych szkół żaden osiłek z klubu footballowego nie wieszałby petera za gacie w szkolnym prysznicu, albo go lał pod szkołą. Dzisiaj 99% szkolnego dręczenia opiera się na słowie które każdy może powiedzieć.

ocenił(a) film na 7
Meximax

Niech jeszcze Nelsona Mandelę zagra aryjczyk, Jezusa wąsaty Meksykanin z tacos, Gandhiego eskimos w futrze niedźwiedzia, Krzysztofa Kolumba Chińczyk w kimono, Muhammada Aliego Mongoł, a wikingów półnadzy aborygeni.
Może wtedy poprawni politycznie będą zadowoleni?

ocenił(a) film na 7
Meximax

Mary Jane też czarna :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones