PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119046}

Spacer po linie

Walk the Line
7,6 66 096
ocen
7,6 10 1 66096
7,1 19
ocen krytyków
Spacer po linie
powrót do forum filmu Spacer po linie

kto wymyslil zeby przetlumaczac tytul filmu na ,,Spacer po linie" ???? no pytam sie kto ??? nie mogli by zostawic Walk the line - biorac pod uwage ze to jest tytul piosenki (casha o ktorym ten film jest). Jak zobaczylam ten tytul to prawie z krzesla nie spadlam ;/ nie no przegieli troche ;/

Kathryn

po pierwsze nie rozumiem dlaczego nie napisałaś tego komentarza w temacie poniżej, który zaczeła NeoSocky ???? o to samo w końcu chodzi... zaraz sie zrobi pięćdziesiąt tematów i każdy bedzie narzekał na ten polski tytul, a po drugie, tytuł wcale nie jest taki zły, a przetłumaczyli go na polski pewnie dlatego że nie wszyscy znają angielski, wiekszość pewnie tez nie ma pojecia że to tytuł piosenki Casha

ocenił(a) film na 9
Aliciaa

bo mialam taki kaprys by zalozyc ten post, jak chcesz moge zalozyc jeszcze 10 takich postow :D boze ale masz problemy ;/

Kathryn

Ludzie halo! Co wy tu kłótnie urządzacie na forum "Walk the line" ?? :) Oj nieładnie :P A tak poza tym - ten polski tytuł jest badziewny! To tak jakby zamiast "Matrix" napisać... "Matryca" chociażby =)))))))

NeoSocky

A tak przy okazji to... oglądałam ostatnio "Eureko ja to wiem" - padło pytanie jakiego filmu bohaterami są Neo, Trinity i Morfeusz - dzieciak odpowiedział że "Martix'a" i nie uznano tej odpowiedzi!! Sreio!! Prawidłowa wg twórców tego programu brzmiała właśnie "Matryca"!! Poprostu spadółam z fotela i przełączyłam szybko kanał.

Agucha

pytanie brzmiało o polski odpowiednik tytułu...

Kathryn

no właśnie, ale masz problemy... Tytuł jak tytuł.

Kathryn

"boze, nie dobijajcie mnie ;/"

... takimi postami!! zamiast komentować film, to jakieś głupstwa tutaj wypisujecie :S

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones