PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119046}

Spacer po linie

Walk the Line
7,6 66 096
ocen
7,6 10 1 66096
7,1 19
ocen krytyków
Spacer po linie
powrót do forum filmu Spacer po linie

i...

Już jestem zgubiona. Po prostu ten film jest niesamowity i... Nie wiem, jak was, ale mnie wzruszył, rozbawił miejscami i wbił w fotel. Wielkie brawa dla Reese, byłam pod wrażeniem. Udowodniła, że nie jest aktorką, która gra tylko jeden schemat komedii romantycznej.
Świetna rola Phoenixa, podziwiam go. To tylko moja subiektywna opinia i obserwacja, ale czy zauważyliście, że postaci, które gra są zawsze w specyficzny sposób wyróżniające się jakąś intensywnością?
No nic, jeżeli ktoś jeszcze nie było, to stanowczo powinien/powinna się wybrać!

ocenił(a) film na 10
shenzee

To nie tyle może postacie są intensywne, co jego gra;) Phoenix ma bardzo wyrazisty styl i może dlatego.
Film piękny:D

krikra

Zgadzam się,zgadzam.
Szczerze to tak naprawdę film zawdzięcza sukces Phoenixowi-bo nie wyobrażam sobie innego aktora w tej roli.
Głos wyśmienity,operowanie gitarą-jakby grał na niej od dziecka,no i coś jeszcze: ten demoniczny śmiech podczas sceny z orzeszkami-pamiętacie?
Uśmiałam się na tym jak nigdy w życiu-ten jego śmiech mnie rozbroił na maksa ;-)

ocenił(a) film na 9
shenzee

Tak, piękny film :) Mnie też wbił w fotel. No a Phoenix... r-e-w-e-l-a-c-j-a!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones