PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832649}

Space Sweepers

Seung-ri-ho
6,4 8 338
ocen
6,4 10 1 8338
Space Sweepers
powrót do forum filmu Space Sweepers

Premiera

ocenił(a) film na 6

Gratuluję, jakże wybitnemu zespołowi Flimwebu, że umożliwił ocenianie filmu, który jeszcze nie ujrzał światła dziennego. Róbcie tak dalej, upodlijcie jedną z największych (jeśli nie największą polską) baz filmowych. Kładźcie nadal nacisk na reklamy i "recenzje" gier komputerowych zamiast dbać o stronę i rzetelność informacji w niej zawartych; tak trzymać!

ocenił(a) film na 7
mario198820

premiera w Netflixie odbędzie się 5 lutego 2021 roku.

ocenił(a) film na 6
alicja_ab

Przepraszam, a co ja napisałem?

ocenił(a) film na 7
mario198820

dokładnie to samo tylko bez podania daty :) więc uzupełniłam Twoją wypowiedź :))

ocenił(a) film na 6
mario198820

Najlepsze jak jest w drugą stronę i film który wyszedł pół roku wcześniej nie ma możliwości oceniania.

ocenił(a) film na 8
peruniec

To samo chcialem napisac :)

mario198820

Upodlić bazę, poważnie?! Pan poprawny się znalazł! Patrz z punktu widzenia użytkownika, oceniaj korzyść własną a nie martw się o portal! Ja z przyjemnością dowiem się tego, co mnie ciekawi. Pomyślałeś w ogóle choćby przez chwilę, tak na serio? Wydaje Ci się, że gdy ktoś nie oceni filmu, to go odwidźiał-zapomniał? Tak, ocena przed premierą oznacza, iż ktoś widział film w innym kraju, bądź w wersji pirackiej a nie kogoś, kto ocenia a nie oglądał produkcji. Tak uważam. Jeżeli są tacy, którzy oceniają bez oglądania lub na podstawie zwiastuna, to są idiotami a tacy zawsze będą zakłamywać statystykę i moment w którym to robią nie ma znaczenia!

ocenił(a) film na 10
rafffff

Film rewelacja. Świetny scenariusz i efekty specjalne i całkiem niezła gra aktorska, Film trwa ponad 2 godziny i nie męczy. Polecam

ocenił(a) film na 6
rafffff

OK, Boomer.

ocenił(a) film na 5
mario198820

O, milenials

ocenił(a) film na 6
jos_fw

Interesujące...

ocenił(a) film na 5
mario198820

Myślałem, że wiesz...

ocenił(a) film na 6
mario198820

ok julka

ocenił(a) film na 6
mario198820

Oglądałem 2 dni temu. O co Ci chodzi chłopie?

ocenił(a) film na 6
berni_

Miło, że spojrzałeś kiedy ten post napisałem.

ocenił(a) film na 6
mario198820

Spojrzałem. Ty za to nie spojrzałeś, kiedy film był wyświetlany. Post napisałeś 8 stycznia 2021, a film do obejrzenia był już 9 grudnia 2020. Na przyszłość pouczaj najpierw sam siebie i nie siej propagandy oraz dezinformacji.

ocenił(a) film na 6
berni_

Czyli mam nie wierzyć Fw i szukać na własną rękę, nawet pirackich wersji?

ocenił(a) film na 6
mario198820

A czy ja napisałem coś o pirackich wersjach? Wszelkie informacje można (i w sumie należy) weryfikować w różny sposób. Jest dzisiaj wiele możliwości i zajmuje to nie więcej niż minutę. Można zobaczyć na stronie producenta filmu, stronie dystrybutora lub na najlepszym i największym portalu filmowym na świecie. Na wszystkich trzech stronach o których wspomniałem wyraźnie nabazgrane jest 9 grudnia 2020.
Ale nie, gdyby Filmweb (a w zasadzie jakiś no name, który zatwierdza opis użytkowników) napisał, że premiera w 2023, to trzeba ślepo wierzyć. I pisać durne komentarze o tym, że udostępnione jest ocenianie filmu dawno po premierze.

berni_

skoro lubisz sie tak wymadrzac to podaj choc jeden link do strony, o ktorych tu napisales cwaniaczku, bo niczym nie poparles tych swoich bredni o 9 grudnia, zaloze sie, ze nie znasz zadnego i nie odpowiesz na to pytanie

ocenił(a) film na 6
wiecznie_zly

Jesteś zbyt leniwy czy zbyt głupi aby coś samemu znaleźć w internecie?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
mario198820

Po co ta spinka, masz ochotę się na czymś wyżyć, to se idź pobiegaj... A jeśli chodzi o sam film, to moim zdaniem małe cudeńko :)

ocenił(a) film na 8
mario198820

Zgadzam się jak najbardziej z tym co piszesz i widać że wielu tego nie zrozumiało . Ale czasy dobrego filmwebu już raczej nie wrócą

mario198820

to jest jakakolwiek inna polska filmowa baza o wielkosci chociaz 1/10 filmweba?

mario198820

Co to ma znaczyć "recenzje" gier komputerowych. Co za hipokryzja. Czasami gry są bardziej filmowe niż niejeden film. Bywa że mają o wiele większe budżety no niejedna hollywoodzka produkcja, zatrudnia się do pracy przy grach często aktorów z najwyższej półki. Często dobra gra jest jak film tyle, że kilkunasto lub kilkudziesięcio godzinny w którym to ty kierujesz głównych bohaterem i masz wpływ jak potoczy się historia. Nie pasuje Ci Filmweb to zaglądaj na IMDB. Choć i tam może być Ci źle bo gry też są oceniane.

mario198820

Dołączam się do jednej z wypowiedzi.
Na dwór chłopie, buty z kolcami, narty lub cokolwiek innego i Biegaj !!!!!!
A po powrocie herbatka i pisz do rzeczy...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mario198820

A cóż zmieni brak opcji oceniania przed premierą? Myślisz, że wtedy oceniać będą tylko ci co film widzieli? :D Jeśli ktoś jest tak głupi żeby oceniać film, którego nie widział, to oceni go tak czy siak, czy przed premierą czy po, różnica jest tylko taka że nigdy się o tym nie dowiesz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones